Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ВИКОНАННЯ ОБЛАСНОЇ ПРОГРАМИ «АНТИГЕПАТИТ» У ГЛУХІВСЬКОМУ І ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНАХ

30 жовтня, виконуюча обв’язки начальника Надія Лисенко, провела засідання колегії управління охорони здоров’я

Серед присутніх були головні спеціалісти управління, головні лікарі районних, міських та обласних лікувально-профілактичних закладів, центрів первинної медико-санітарної допомоги, обласні спеціалісти. Темою обговорення став стан виконання обласної програми «Антигепатит» на 2012-2017 р.р. в області та хід реалізації рішення колегії управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації від 06.11.2013 №10 у Глухівському і Лебединському районах. 

Розпочала засідання Надія Лисенко з окреслення актуальності проблеми захворювання та необхідності профілактики, діагностики і лікування: «Необхідно вжити всіх заходів, аби хворий міг повернутися до родини, роботи, нормального життя» – зазначила в.о. начальника. 

Відповідно до порядку денного, про хід виконання програми доповіла присутнім обласний інфекціоніст Ірина Троцька. Спеціаліст охарактеризувала стан захворюваності, вакцинації та рівень обстеження груп населення. Учасники засідання обговорили проблеми диспансеризації та лікування хворих на вірусні гепатити. 

Владислав Шепіль, головний лікар Лебединської ЦРЛ, доповів про санпросвітню діяльність та основні моменти в реалізації програми «Антигепатит» в Лебединському районі.  Далі були заслухані виступи заступника головного лікаря Глухівської ЦРЛ Сергія Носкова та головного лікаря обласної інфекційної клінічної лікарні  ім.З.Й.Красовицького Андрія Сніцаря.

За підсумками колегії розроблено  рішення, направлене на покращення виконання програми.