Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРО СТАН ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ У СУМСЬКОМУ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНОМУ ДИСПАНСЕРІ

На Апаратній нараді управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації 24 листопада 2014 року було розглянуто чотири питання. 


Олещенко Віталій проінформував про стан виконання вимог Указ Президента України "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування" у Сумському протитуберкульозному диспансері за 9 місяців 2014 року.

   На нараді Коваль Світлана підвела підсумки виконання плану роботи 2014 року, що формувався за пропозиціями відділів управління та лікувально-профілактичних закладів. Як відмітила Коваль Світлана, протягом ІІІ кварталу управлінням здійснювався контроль за виконанням 2 Указів Президента України, 5 доручень Президента України, 1 постанови, 3 розпоряджень та 8 доручень Кабінету Міністрів України, 9 розпоряджень голови Сумської облдержадміністрації. Щоквартально на начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації готуються доповідні записки про виконання планів управління та облдерадміністрації. Наголосила на необхідність своєчасної підготовки планів на 2015 рік. 

   Друге і головне питання, яке розглядалось на нараді стосується якості надання медичної допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями в Сумських міських клінічних лікарнях №4 та 5. Як зазначила Коваль Світлана у СМКЛ №4 та №5:
- кабінети ЛКК розташовані на другому поверсі;
- місця загального користування для осіб з обмеженими фізичними можливостями облаштовані частково;
- на території обслуговування поліклініки №4, засідання ЛКК проводиться лише в МСЧ ім. Фрунзе. 
   Підсумовуючи Лисенко Надія виконуюча обов'язки начальника управління охорони здоров'я наголосила, що необхідно терміново вирішити питання доступності надання медичної допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями та проінформувати про це управління охорони здоров'я. 
   За результатами проведеної апаратної наради були надані наступні доручення:
- повторно наголошено про недопущення випадків порушення виконавської дисципліни в частині виконання наказів, розпорядчих документів управління, підготовки документів та розгляду звернень громадян;
- при підготовці документів на нараду дотримуватись вимог діловодства та регламенту роботи управління охорони здоров'я. Пакети докумертів, у тому числі прес-релізи до наради надавати з погодженням зацікавлених осіб за 10 днів до планової дати проведення наради.