Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СКАЖЕМО РАБОТОРГОВЛІ - "НІ!"

2 грудня у конференц-залі Сумської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл на тему:"Поширення національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні". 


 

 Метою заходу було обговорення ролі державних установ у наданні допомоги, які постраждали від торгівлі людьми в Україні, в умовах розвитку державного Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, як ключової складової Закону України "Про протидію торгівлі людьми".

   В ході заходу, національний спеціаліст проектів Координатор проектів ОБСЄ в Україні Олександр Кириленко наголосив на захисті та підтримці дотримання прав осіб, які постраждали від торгівлі людьми у партнерстві з громадським суспільством та іншими суб'єктами протидії торгівлі людьми.

    Один з головних принципів НМП на який звернув увагу Олександр Кириленко це захист прав людини та посилення національної безпеки.

Основні компоненти Національного механізму перенаправлення:

- міжвідомча взаємодія організацій та установ щодо надання допомоги постраждалим від торговлі людьми;
- доступ до готовності спілкування з правоохоронними органами;
- доступ до правосуддя (компенсація та захист потерпілих).

    Координатор проект "Поширення національного механізму взаємодії" в Сумській області Крістіна Сахно наголосила, що планується провести до травня 2015 року 7 виїздних навчань спрямованих на виявлення та надання допомоги, постраждалим від работорговців. З ними мають співпрацювати суб'єкти взаємодії для надання медичної допомоги, психологічної реабілітації, юридичної консультації, поновлення документації, працевлаштування, отримання кваліфікованої допомоги.