Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

МЕДИКИ СУМЩИНИ ДОПОМАГАЮТЬ ВІЙСЬКОВИМ АТО

Медики Сумщини не стоять осторонь проблем країни, а всіляко допомагають військовим, які беруть участь в антитерористичній операції на території Луганської та Донецької областей.

Медичні працівники лікувально-профілактичних закладів області постійно надають необхідну гуманітарну допомогу військовим. Так, для 27-го Сумського реактивного артилерійського полку та батальйону територіальної самооборони "Суми" на зібрані кошти були закуплені медикаменти на загальну суму понад 50 тисяч гривень. У перев'язувальні матеріали. Придбані і відправлені військовим теплий одяг, матраци, спальні мішки, ковдри, одіяла та інші необхідні повсякденні речі.

 За період воєнних дій в зоні АТО медичну допомогу в лікувальних закладах Сумської області отримали 222 особи, 130 військових пройшли лікування в стаціонарах, у тому числі 67 осіб, які отримали контузії та поранення.

Збір коштів, медикаментів, одягу та інших необхідних речей для військових в зоні АТО активно продовжується в усіх лікувально-профілактичних закладах області.