Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ВШАНУВАЛИ ВСІ МЕДИКИ СУМЩИНИ

День Соборності України - державне свято, яке символізує єдність та цілісність країни і офіційно святкується з 1999 року в пам'ять події, коли 22 січня 1919 року було ухвалено Акт Злуки Української і Західно-Української Народних Республік. 

   

Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності. Сьогодні, у світлі останніх подій, пов'язаних з анексією Криму та військових дій на Донбасі, ця знамена дата набула особливої ваги для українців. Думку, що ми "єдиний, волелюбний і незламаний народ" сповідують справжні громадяни нашої країни, незалежно від політичних та релігійних вподобань. Не стоять осторонь цієї видатної події і медичні працівники Сумщини. З нагоди свята у всіх лікувально-профілактичних закладах області на фасадах основних будівель було встановлено Державний Прапор України. В колективах проведені урочисті збори. У бібліотеках при медичних закладах створені книжкові виставки "Соборність України:від ідеї до сьогодення". 

    Медичні працівники області взяли активну участь в масових урочистих заходах, присвячених пам'ятній даті - мітінги біля пам'ятників Т.Г. Шевченко та іншим видатним історичним особам, покладання квітів до могил Героїв небесної сотні та воїнів АТО, брали участь у концертах та забезпечували медичний супровід у масових урочистих заходах.