Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СЕЛЕКТОРНА НАРАДА МОЗ УКРАЇНИ З ПИТАННЯ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ

Нещодавно, в рамках заходів, присвячених місячнику боротьби з туберкульозом в Україні, фахівцями Державної установи "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України” проведена телекомунаційна селекторна нарада, на якій обговорювалися досить важливі медико-соціальні питання боротьби з туберкульозом.

У нараді взяли участь керівники обласних управлінь охорони здоров’я, головні лікарі обласних протитуберкульозних лікувальних закладів, лікарі-фтизіатри, лікарі загальної практики сімейної медицини.

    На Сумщині захід відбувся в обласному клінічному протитуберкульозному диспансері за участі начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергія Бутенка, головного лікаря СОПТД Леоніда Бондаренка, головного лікаря обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом Володимира Бутенка та керівників структурних підрозділів протитуберкульозного диспансеру.

    У ході селекторної наради висвітлено проблемні питання впровадження системи моніторингу та оцінки протитуберкульозних заходів у лікувальних протитуберкульозних закладах України, досягнення у впровадженні реєстру пацієнтів, хворих на туберкульоз. Презентовано амбулаторну модель протитуберкульозної допомоги у Дніпропетровській області. Розглянуто питання про стан виконання Загальнодержавної цільової медико-соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз у Львівській та Закарпатській областях у 2014 році.