Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

БІЙЦІ АТО ОТРИМУЮТЬ ЯКІСНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ

У цьому заступник голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик та начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко переконалася під час інспектування лікувальних установ Сумщини.

   Посадовці відвідали учасників бойових дій та мобілізованих, котрі перебувають на лікуванні в обласному клінічному госпіталі для інвалідів війни, обласній інфекційній клінічній лікарні ім. З.Й.Красовицького та обласній клінічній лікарні. Вони побували також в обласному діагностичному центрі, де військовослужбовці та члени їх родин можуть безкоштовно пройти обстеження на сучасному обладнанні. Наразі якісною діагностикою охоплено 14 осіб, у тому числі 2 жінок – членів сім’ї загиблого.

    "Питання медичного обслуговування та діагностики бійців АТО знаходиться під особистим контролем Президента України. Всі пацієнти, які наразі перебувають в лікувально-профілактичних закладах області, забезпечені належним лікуванням, необхідними медикаментами, харчуванням та оточені увагою медичного персоналу. Жодних нарікань на якість надаваних послуг від військовослужбовців не надходило”, – запевнила Ірина Купрейчик.

    Сергій Бутенко повідомив, що лікарі Сумщини надають кваліфіковану допомогу і мобілізованим бійцям, які знаходяться на території області. Медики знаходять можливість лікувати їх за рахунок резервів лікарняних закладів. До організації допомоги таким хворим також активно долучаються волонтери.

    З початку військових дій до медичних закладів Сумщини звернулися 332 учасників АТО, стаціонарне лікування отримали 200 осіб.