Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ПРОФІЛАКТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ТА СОМАТИЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ

15 квітня, в рамках проведення Європейського тижня імунізації, з метою удосконалення організаційної роботи з питань імунопрофілактики та інфекційних хвороб відбувся навчальний семінар для лікарів-педіатрів, дитячих інфекціоністів та імунологів. Навчання проводили провідні фахівці Міністерства охорони здоров’я України. Захід відбувся за сприяння групи компаній "Медексперт”.

   Учасників заходу привітала головний педіатр області Наталія Спічакова. "За активну роботу з впровадження ініціатив МОЗ України та управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації” посадовець вручила Подяки і заохочувальні подарунки колективу обласного спеціалізованого будинку дитини та лікарю-неонатологу обласної дитячої лікарні Валентині Шеліховій. Наталія Спічакова окреслила програму семінару і побажала лікарям плідної роботи. 

    Головний позаштатний дитячий імунолог МОЗ Людмила Чернишова поінформувала присутніх про особливості нового календаря щеплень. Про симптоматичну терапію, лікування та профілактику респіраторних захворювань у дітей доповів доктор медичних наук, професор, зав. кафедрою педіатрії №2 НМАПО ім. Шупика В’ячеслав Бережний. Змістовно розповіла про інноваційні підходи до лікування гострих респіраторних інфекцій та їх ускладнень у дітей та підлітків головний позаштатний педіатр МОЗ Галина Бекетова, яка також провела майстер-клас для лікарів з питань лікування бронхообструктивного синдрому.

    Біля десяти змістовних доповідей від поважних гостей із Києва прослухали сумські лікарі. Учасники семінару отримали фундаментальні знання з питань імунопрофілактики та інфекційних хвороб, а також мали змогу поспілкуватися із колегами та провідними науковцями. Отримані знання допоможуть практичним лікарям-педіатрам у лікуванні дітей.