Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ АКУШЕРСЬКО-ГІНЕКОЛОГІЧНОЇ ТА НЕОНАТОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ВИРІШУВАЛИ НА ПЕРИНАТАЛЬНІЙ РАДІ

Фахівці управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації провели чергову обласну перинатальну раду. Захід традиційно відбувся в обласному перинатальному центрі. Серед запрошених - заступники головних лікарів по материнству і дитинству, районні акушер-гінекологи та неонатологи, завідуючі акушерсько-гінекологічними та неонатологічними відділеннями і жіночими консультаціями.

   Заступник начальника управління Світлана Кривцун привітала присутніх і повідомила про найважливіші питання, які будуть озвучені під час перинатальної ради. Посадовець наголосила на неухильному виконанні лікувально-профілактичними закладами наказу управління №52 від 6 квітня 2015 року "Про затвердження порядку транспортування вагітних, роділь та породіль”. 

    Про особливості перинатальної допомоги в області в умовах реформування поінформувала головний акушер-гінеколог області Вікторія Краснокутська. Основні питання, які розглядалися на Міжнародному семінарі в рамках програми "Німецько-Українське партнерство в акушерстві, перинатології та неонатальній медицині”, який відбувся 19-20 лютого у м. Київ, висвітлила головний неонатолог Людмила Юсюк. 

    Учасники заходу познайомилися із сучасними репродуктивними технологіями, які успішно використовуються протягом багатьох років київськими та харківськими колегами.