Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СЕЛЕКТОРНА НАРАДА МОЗ УКРАЇНИ

20 квітня фахівці управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді МОЗ України щодо забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну.

   Обговорення пройшло під головуванням Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі та першого заступника Міністра Олександри Павленко. 

    Олександра Павленко повідомила учасників наради про відновлення роботи МОЗ України над проектом постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження порядку відшкодування вартості препаратів інсуліну” та намір повторно винести пілотний проект на розгляд Уряду. 

    Під час наради представники Полтавської, Чернігівської, Кіровоградської та Вінницької областей поділилися своїм досвідом впровадження проекту. Зокрема, полтавчани налагодили забезпечення пацієнтів препаратами інсуліну завдяки комунальній аптеці "Полтавафарм”, яка має розгалужену мережу аптек у кожному районі Полтавської області. Вінницькі хворі на цукровий діабет отримують ліки у лікувально-профілактичних закладах. 

    На Сумщині мешкає 4753 інсулінозалежних хворих на цукровий діабет, усі пацієнти внесені до електронного реєстру. Забезпечення цієї категорії хворих препаратами інсуліну здійснюється безкоштовно. 

    Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі повідомив, що наради у такому форматі стануть постійними, адже для успішного запуску проекту необхідно ретельно вивчити досвід впровадження інших пілотних проектів та врахувати їх недоліки та здобутки. 

    За результатами зустрічі представники регіональних департаментів та управлінь охорони здоров’я отримали доручення оперативно надати до МОЗ України свої напрацювання і пропозиції щодо впровадження пілотного проекту з відшкодування вартості інсуліну.