Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОТИПОЖЕЖНІ ТРЕНУВАННЯ ПРОЙШЛИ УСПІШНО

Згідно вимог керівних документів з питань цивільного захисту та з метою підтримки на сучасному рівні професійної та психофізичної готовності персоналу для проведення успішних дій з евакуації, запобігання поширення пожежі, її локалізації та ліквідації, в обласному клінічному лікарсько-фізкультурному диспансері пройшли протипожежні тренувальні навчання персоналу.

    Заходи проводилися відповідно до затвердженого головним лікарем закладу Валерієм Кравцем плану проведення тренувань. У період організаційного та підготовчого етапів проводилися теоретичні та практичні заняття із співробітниками закладу. На заключному етапі тренування було імітовано виникнення вогнища в одному із службових кабінетів. Про спалах умовної пожежі головна медична сестра терміново доповіла головному лікарю, своєчасно проведено відкриття запасних виходів, інформація про пожежу була терміново надіслана у протипожежну частину Державної служби з надзвичайних ситуацій м.Суми, вказана адреса та час виникнення пожежі. Відповідальним за протипожежну безпеку віддана вказівка про вимкнення електропостачання закладу. Розпочата загальна евакуація персоналу, а ланка пожежогасіння приступила до гасіння умовної пожежі. В ході навчання медичними працівниками була надана необхідна медична допомога умовно постраждалим. 

    Після проведених тренувань головним лікарем закладу Валерієм Кравцем були відмічені позитивні дії персоналу, завдання протипожежних тренувань вирішені успішно.