Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

Апаратна нарада

18 травня начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО провів чергове засідання апаратної наради.

   Головний медик області дав доручення керівникам медичних закладів взяти на контроль ефективне обстеження призовників та військовозобов’язаних. Сергій БУТЕНКО наголосив також на постійному фаховому медичному забезпеченні воїнів АТО, демобілізованих і членів їх родин. 

    Начальник управління зупинився на ситуації у Шостці, пов’язаній із витоком невідомої рідини 30 квітня. Медичними працівниками м.Шостка були проведені подвірні обходи. Наразі серйозних змін у стані здоров’я не відмічено. З 1 по 18 травня до лікувально-профілактичних закладів м.Шостка звернулися за медичною допомогою 10 осіб, у яких погіршення стану здоров’я співпало у часі з надзвичайною ситуацією, але ознак отруєння у них не було виявлено, - наголосив Сергій БУТЕНКО.

    Присутні на нараді головні лікарі обласних закладів отримали завдання, у разі звернень осіб зі скаргами на погіршення здоров’я, які пов’язують свій стан із подіями у м. Шостка, ретельно їх обстежувати. 

    На апаратній нараді було також розглянуто ряд важливих питань, пов’язаних із фінансуванням лікувально-профілактичних закладів, зокрема, виділення обласною радою додаткових коштів на потреби ряду лікарень, а також стан фінансової дисципліни. Посадовець доповів про відновлення будівельних робіт у центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

    Присутніх ознайомили із станом виконання контрольних документів УОЗ ОДА та станом архівних справ у медичних закладах.

    По завершенню наради Сергій БУТЕНКО закликав керівників лікувально-профілактичних закладів працювати злагоджено задля збереження здоров’я мешканців нашої області.