Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ЕКОЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ В ОБЛАСТІ

26 травня відбувся брифінг за участі начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергія БУТЕНКА щодо екологічної ситуації в області.

   У ході брифінгу Cергій БУТЕНКО зазначив, що стан здоров’я населення Шосткинського району взято на оперативний щоденний контроль.

    Медичними працівниками були проведені подвірні обходи з метою оцінки стану здоров’я населення району та виявлення скарг, пов’язаних з надзвичайною подією. Із 458 дворів відвідано 362 (79%). Станом на 25.05.2015 року оглянуто населення, яке на цей час перебувало вдома, - поінформував посадовець.

    На зазначеній території проживає 64 дитини. Діти оглянуті і знаходяться під наглядом Шосткинської дитячої лікарні. На сьогоднішній день за медичною допомогою до фахівців поліклініки та стаціонару батьки дітей зі скаргами з даного питання не звертались.

    За інформацією Шосткинської центральної районної лікарні, на сьогодні пацієнтів із захворюваннями, пов’язаними з екологічною ситуацією не встановлено. Моніторинг звернень мешканців зазначеного мікрорайону свідчить, що збільшення кількості звернень до медичних закладів не спостерігається, - відмітив начальник управління. 

    Для забезпечення контролю за розвитком подій управлінням охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації 21.05.2015 року видано наказ "Про організацію медичного забезпечення населення”. Цим наказом головних лікарів лікувально-профілактичних закладів Шосткинського району зобов’язано організувати повторні подворні обходи з метою виявлення постраждалих, зміни у стані здоров’я яких можна було б пов’язати з екологічною подією. При необхідності у наданні висококваліфікованої консультативної допомоги передбачено залучати фахівців обласних клінічних лікарень та медичного інституту СумДУ. 

    Щодо ситуації, пов’язаної із витоком сірчаної кислоти на ПАТ "Сумихімпром”, Сергій БУТЕНКО наголосив, що жоден пацієнт з даного приводу за медичною допомогою не звертався ні в обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги, ні до будь-якого іншого медичного закладу, проте закликав жителів Сумщини не зволікати із зверненням до медиків у разі погіршення стану здоров’я.