Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

22 вересня на державному рівні відзначався День партизанської слави, тож представники медичної галузі області провели ряд заходів присвячених цьому дню.

   Для студентів медичних навчальних закладів проведені тематичні уроки, лекції, бесіди з історії підпільно-партизанського руху в період нацистської окупації України. У музеях та бібліотеках лікувально-профілактичних закладів області організовано тематичні виставки, експозиції.

    Представники органів влади, громадських організацій, адміністрації та профспілкових комітетів лікарень привітали з Днем партизанської слави ветеранів війни, які перебували у закладах охорони здоров’я. Колишніх партизанів та підпільників, вдів загиблих привітали за місцем їх проживання. 

    Ветеранів війни, які перебували на лікуванні у Сумському обласному клінічному госпіталі ветеранів війни, привітали представники місцевої влади та ветеранських організацій, управління охорони здоров’я облдержадміністрації, керівництво закладу. Був проведений святковий концерт працівниками територіального центру "Берегиня” та тематична виставка "Низький уклін Вам, ветерани!”

    Заходи відбулися з метою вшанування пам’яті громадян, які боролися за свободу України у роки Другої світової війни у лавах підпільно-партизанського руху.