Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ЖОДНОЇ АГІТАЦІЇ У МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДАХ ОБЛАСТІ!

Таке доручення отримали керівники міських і обласних лікувально-профілактичних закладів під час апаратної наради від начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергія БУТЕНКА. Присутні заслухали також доповідь головного терапевта Інеси Савенко з приводу нормативної бази та організаційних питань по проведенню виборів до місцевих органів влади у медичних закладах, які відбудуться 25 жовтня.

   Про затвердження плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО повідомила заступник начальника госпіталю для ветеранів війни Тетяна Скоробагата. 

    Лікар зазначила, що наразі проблематичним є створення центру психологічної реабілітації для осіб, котрі брали участь в антитерористичній операції через відсутність нормативної бази. Саме тому неможливо на сьогодні введення у госпіталі посади практичного психолога.

    Особливу увагу Сергій БУТЕНКО акцентував на боротьбі з корупцією. Посадовець звернув увагу на забезпечення керівниками прозорості тендерних закупівель у лікувально-профілактичних закладах. Також вкотре прозвучало доручення приділяти постійну увагу проходженню медичного обстеження призовникам і мобілізованим військовослужбовцям.