Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖУ – 85!

У жовтні 2015 року виповнюється 85 років з дня заснування Сумського медичного коледжу, який пройшов довгий і тернистий, але славний шлях творення, зростання і злету.

   З самого початку і до теперішнього часу навчальний заклад очолювали неординарні та творчі особистості, які внесли неоціненний вклад в історію та розвиток медичного коледжу, серед яких і нинішній директор – Олександр Кононов.

    Нині Сумський медичний коледж займає лідерські позиції, розробляючи різні програми та методики підготовки фахівців відповідно до вимог часу. Педагогічним колективом активно впроваджуються новітні досягнення педагогічної науки у навчально-виховний процес. Докорінно оновлено матеріально-технічну базу для створення більш комфортних умов перебування у закладі студентам і педагогам.

    Наполеглива праця колективу, дружні та теплі відносини між усіма його членами ведуть до порозуміння та єдності, що дає свої позитивні результати. На зміну досвідченим педагогам, які віддавали свої здібності, вміння і досвід студентам, приходить творча молодь з новими здобутками та знаннями, яка активно включається в життя навчального закладу.

    Педагогічний колектив коледжу спрямовує свої зусилля на впровадження сучасної методології освіти, що сприяє виробленню професійних знань та вмінь та дає можливість нашим випускникам бути конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.

    Високою оцінкою роботи Сумського медичного коледжу є хороші відгуки керівників лікувально-профілактичних закладів області, які є безпосередніми замовниками медичних кадрів.

   Проведення урочистостей з нагоди 85 річниці відбудуться з 6 по 8 жовтня у приміщенні Сумського медичного коледжу.

    У рамках заходів планується проведення:

6.10.2015 – методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи;
7.10.2015 – науково-практичної конференції викладачів та студентів;
8.10.2015 – святкового концерту до 85-річного ювілею коледжу.

    Управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації бажає колективу коледжу сил та енергії, здоров’я та успішної професійної діяльності.

    Хай збуваються усі ваші мрії та сподівання, береже вас доля. Кожен день нехай приносить вам тільки радість, а життя буде щедрим і багатим на добро.