Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

РЕКОНСТРУКЦІЯ СТАНЦІЇ ЕКСТРЕНОЇ ДОПОМОГИ У СУМАХ НАБЛИЖАЄТЬСЯ ДО ФІНІШУ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО разом із начальником управління охорони здоров’я Сергієм БУТЕНКОМ проінспектували хід ремонтних робіт на об’єкті.

   «Незважаючи на складну економічну ситуацію, медична галузь області розвивається. Переконаний, лікарі екстреної служби особливо заслуговують на комфортні умови праці, бо від їхньої оперативності та мобільності багато в чому залежить життя і здоров’я пацієнтів», – зазначив очільник області. 

    За його словами за майже 15 мільйонів гривень, виділених з обласного бюджету на проведення реконструкції адміністративної будівлі станції екстреної допомоги у Сумах, проведено значний обсяг робіт. Гроші вкладено у зміцнення матеріально-технічної бази закладу та поліпшення умов праці медиків. 

    Підрядники працюють на совість і вчасно, то ж до кінця жовтня плануємо завершити реконструкцію. Також на наступній сесії обласної ради плануємо виділити кошти на облаштування диспетчерської», – запевнив Микола КЛОЧКО.

    За словами директора Сумського обласного центру екстреної (медичної) допомоги та медицини катастроф Анатолія АЛЕКСАНДРЕНКА, у будівлі проводиться реконструкція з надбудовою 4 поверху. Наразі ремонтні роботи приміщень на 3 та 4 поверхах завершені, на завершальній стадії ремонт 1 і 2 поверхів та фасаду. На об’єкті здійснюється заміна тепломереж, системи водопостачання, енергоживлення, встановлюється повне кондиціонування. 

    Завдяки тому, що обласна влада цінує роботу медичних працівників і приділяє значну увагу реформуванню екстреної допомоги, Міністерство охорони здоров’я визначило Сумщину пілотним регіоном національного проекту «Вчасна допомога» (разом із Полтавською та Чернігівською областями), - зазначив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО. У рамках проекту профільним Міністерством буде забезпечено поставку дороговартісного обладнання для облаштування централізованої диспетчерської, - поінформував посадовець.