Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ НА СУМЩИНІ

20 жовтня в обласному клінічному лікарсько-фізкультурному диспансері відбувся семінар на тему «Перспективи розвитку спортивної медицини у Сумській області».

   На заході були присутні: головний лікар закладу Валерій Кравець, завідувач відділення спортивної медицини Олексій Зозуля та фахівці лікарсько-фізкультурного диспансеру, серед запрошених – директори (завучі) та медичні працівники дитячих юнацько-спортивних шкіл, доцент кафедри ортопедії та травматології СумДУ Борис Щербак.

    На засіданні обговорювалися питання диспансеризації спортсменів, профілактика спортивного травматизму, патологічні стани у спортсменів та учнів дитячих юнацько-спортивних шкіл при проходженні медичних оглядів, медичне забезпечення спортивно-масових заходів та стан кардіореспіраторної системи вищої спортивної майстерності. 

    З метою покращення медичного обслуговування спортсменів та фізкультурників міста в обласному лікарсько-фізкультурному диспансері було зроблено капітальний ремонт І поверху, підвального приміщення та прилеглої території, – наголосив головний лікар. Відремонтовано і санітарні автомобілі для обслуговування спортивно-масових заходів. Закуплено необхідне медичне обладнання та вироби медичного призначення, – зазначив керівник закладу. 

    Актуальним було і обговорення та затвердження графіків проходження диспансеризації осіб, які займаються фізичною культурою та спортом з метою уникнення черг та незручностей як для відвідувачів так і для співробітників закладу.

    Семінар пройшов плідно та завершився домовленістю проводити такі заходи щоквартально для вирішення організаційних та нагальних питань.