Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-НАРАДА З АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ СТОМАТОЛОГІЇ

28 жовтня у стоматологічному корпусі СумДУ провели обласний семінар-нараду з актуальних питань стоматології. Захід відбувся за участі начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергія БУТЕНКА, директора медичного інституту СумДУ, д.м.н, доцента Владислава СМІЯНОВА, головного стоматолога області, к.м.н. Володимира САВЧЕНКА та лікарів-стоматологів Сумщини.

   У вступному слові Сергій БУТЕНКО коротко проаналізував стан надання стоматологічної допомоги мешканцям області. Про високий професійний рівень служби свідчить той факт, що 30% лікарів-стоматологів мають вищу і 30% - І кваліфікаційну категорію, - зазначив посадовець. Для покращення умов праці та більш комфортного перебування пацієнтів було проведено великий обсяг ремонтних робіт у обласній стоматологічній поліклініці. Планується подальше поліпшення матеріально-технічної бази стоматологічних закладів, - поінформував начальник управління. Основним завданням служби є наближення доступності стоматологічної допомоги кожному мешканцю, тому слід більш активно використовувати пересувний стоматологічний комплекс, - наголосив керівник медичної галузі. Він нагадав присутнім, що одним із пріоритетів є першочергове пільгове забезпечення зубопротезуванням учасників АТО. Наприкінці виступу Сергій БУТЕНКО подякував за високий професіоналізм та відданість роботі лікарям-стоматологам і особисто Володимиру САВЧЕНКУ, а також побажав учасникам плідної роботи.

    У своїй доповіді директор медичного інституту СумДУ Владислав СМІЯНОВ повідомив, що СумДУ – один із чотирьох ВУЗів України, які ввійшли до рейтингу найкращих Європейський вищих навчальних закладів. Університет є одним із найбільш фінансово забезпечених у державі. Спеціальність "Стоматологія” існує у медінституті уже три роки; з першого вересня 2015 року працює оновлений стоматологічний корпус. Відрадно, що із 75 першокурсників-стоматологів – 15 навчаються на бюджетній основі. Наразі формується потужний науково-педагогічний колектив стоматологічного факультету, - підсумував директор.

    Стоматологічна служба області протягом останніх років працює стабільно, про що свідчать основні показники її діяльності, переважна більшість яких дорівнює загальнодержавним або перевищує їх, - повідомив учасникам наради головний стоматолог Володимир САВЧЕНКО. Він акцентував на важливості профілактичного напрямку, особливо при роботі з дитячим населенням. На кожну гривню, вкладену у профілактику стоматологічних захворювань, отримуємо 10 гривень економії на лікуванні.

    Учасники семінару-наради прослухали ряд важливих змістовних доповідей, обмінялися практичним та теоретичним досвідом. По завершенні заходу відбулася екскурсія лікарів по оновленому стоматологічному корпусу медичного інституту.