Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

НОВІТНІ ДОСЯГНЕННЯ В ОФТАЛЬМОЛОГІЇ

У Сумській обласній клінічній лікарні 28 жовтня відбувся обласний семінар офтальмологів на тему «Новітні досягнення в офтальмології». У заході взяли участь: обласний офтальмолог Лариса ГРИЦАЙ, лікарі-офтальмологи обласної клінічної лікарні Дар’я Петрушенко та Павло Шкатула. На семінар були запрошені лікарі-офтальмологи та дитячі офтальмологи обласних і міських лікувально-профілактичних закладів та центральних районних лікарень.

   Досвідом поділилися провідні спеціалісти Харківського державного медичного університету: Павло БЕЗДІТКО – завідувач кафедрою офтальмології, доктор медичних наук, професор; Микола ПАНЧЕНКО – доктор медичних наук, професор; Олена МУЖИЧУК – кандидат медичних наук, доцент кафедри офтальмології; Інна ДУРАС – кандидат медичних наук, доцент кафедри офтальмології. 

    Фахівцям, які лікують захворювання очей, була запропонована насичена науково-практична програма, присвячена новітнім досягненням в офтальмології, сучасним методам діагностики та лікування офтальмологічних захворювань. У ході роботи медики ознайомилися з даними найсучасніших досліджень у галузі офтальмології, зокрема, про переваги застосування синтетичних простагландинів у терапії глаукоми; нові методи лікування вікової макулодистрофії; кератотопографія і особливості її проведення у пацієнтів з нестабільністю слізної плівки та ще багатьма цікавими доповідями. 

    Програма семінару викликала велику зацікавленість у всіх учасників заходу, стала корисним і об’ємним досвідом для присутніх офтальмологів. Фахівці були одностайні в тому, що отримали потрібну інформацію про сучасні етапи розвитку офтальмології – однієї з галузей медицини, що розвивається найбільш стрімко.