Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

УКРАЇНА – ЦЕ МИ!

5 листопада в актовій залі Сумського медичного коледжу відбувся виховний патріотичний захід, присвячений Дню української писемності та мови, на тему «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!». На дійство завітали: директор Сумського медичного коледжу Олександр Кононов, методист департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Галина Докторович, представники громадського фонду «Суми» волонтер – Олександра Мартиненко та координатор програми «Допоможи пораненим бійцям» – Ольга Зінченко, учасник бойових дій у зоні АТО, лікар-анестезіолог, викладач Сумського медичного коледжу, випускник Сумського медичного училища 1996 року – Анатолій Кононов, заступники директорів з виховної роботи навчальних медичних закладів області.

   Олександра Мартиненко вручила подяку директору Сумського медичного коледжу за участь студентів та педагогічного колективу у різних благодійних акціях на підтримку бійців у зоні АТО. Вихованці коледжу продовжують надавати посильну допомогу. Так, і в день проведення заходу волонтеру передано пакунки із засобами особистої гігієни, лікарськими препаратами, виробами медичного призначення та листами на підтримку бійців.

    Захід проходив у патріотичному руслі. Присутні були одягнені у вишиванки, деякі дівчатка вплітали у коси синьо-жовті стрічки та прикрашали голови віночками. Студенти читали вірші, співали українських пісень, танцювали. Подібні заходи виховують внутрішню свободу та повагу до держави, сприяють виявленню патріотичних почуттів та наданню допомоги воїнам АТО. Підготували і провели свято студенти коледжу власними силами.