Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ НАДАННЯ ТРАНСФУЗІОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

11 листопада в актовій залі управління охорони здоров’я відбулося засідання координаційної ради на тему «Використання компонентів донорської крові та надання гемотрансфузійної допомоги у Сумських міських клінічних лікарнях №1, № 5 та міському пологовому будинку». Захід провів начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО.

   Загалом стан надання трансфузіологічної допомоги у лікувальних закладах області знаходиться на задовільному рівні, - зазначив Сергій БУТЕНКО.

    Про результати перевірки надання трансфузіологічної допомоги у лікувально-профілактичних закладах міста доповів обласний трансфузіолог В’ячеслав Гречишкін. Під час перевірки встановлено, що у всіх закладах визначено організацію надання транфузіологічної допомоги та призначено осіб відповідальних за її надання. Переливання компонентів та препаратів крові здійснюється відповідно до показів, передбачених чинними клінічними протоколами, – повідомив обласний спеціаліст. Перевірку провели фахівці ТОВ «Сумський обласний центр служби крові».

    По усуненню недоліків з переливання компонентів та препаратів крові відзвітувало керівництво закладів, в яких пройшла перевірка. Одним із нагальних питань є придбання водяних бань для визначення груп крові на сучасному рівні.

    Управління охорони здоров’я і лікувальні заклади переходять на новий якісний рівень співпраці із центром служби крові, який, до речі, є одним із кращих у державі, – констатував керівник медичної галузі. Компонентами крові центр забезпечує ЛПЗ на 100%, до того ж, ціни на препарати крові знижено втричі, – акцентував Сергій БУТЕНКО. За підсумками наради було надано конкретні доручення, зокрема, оновлення нормативної бази.