Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

16 ЛИСТОПАДА СТАРТУВАВ ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВИЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ АНТИБІОТИКІВ

За ініціативи ВООЗ з 16 ло 22 листопада у всьому світі проходить тиждень правильного використання антибіотиків "Антибіотики: використовуйте обережно!"

   Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків спрямований на підвищення поінформованості про проблему стійкості до антибіотиків і пропаганду їх правильного використання серед громадськості та медпрацівників.

    Нове дослідження ВООЗ вказує на те, що люди не розуміють масштабів проблеми, рівня загрози для здоров'я населення, а також того, як їй протидіяти. Докладніше з основними висновками дослідження ВООЗ можна ознаймитись за посиланням:http://www.who.int/mediacentre/news/releases/2015/antibiotic-resistance/en.

    Глобальний план дій у відповідь на зростаючу проблему стійкості до антибіотиків та інших протимікробних препаратів був схвалений на 68-й сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я в травні 2015 року. Одна з п'яти цілей плану - підвищити ступінь поінформованості та розуміння людей в питаннях стійкості до антибіотиків за допомогою ефективної комунікації, освіти та підготовки.

    Кампанія "Антибіотики: використовуйте обережно!" — це глобальна ініціатива ВООЗ, основною метою якої є покращення розуміння проблеми та підходів до користування антибіотиками. Вони повинні використовуватися для лікування бактеріальних інфекцій тільки у разі їх призначення дипломованими фахівцями охорони здоров'я. В жодному разі не можна передавати антибіотики іншим людям або зберігати їх, якщо ви не довели до кінця курс лікування.

    ВООЗ рекомендує всім державам-членам і партнерам в галузі охорони здоров'я приєднатися до цієї кампанії і сприяти підвищенню обізнаності щодо цієї проблеми.


Прес-служба МОЗ України