Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

АПАРАТНА НАРАДА

23 листопада начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО провів чергове засідання апаратної наради.

   Керівник поінформував про виїзну нараду у Вінниці, яка відбулася під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я Віктора ШАФРАНСЬКОГО. Поїздка стосувалася питань розвитку надання медичної допомоги на первинній ланці та екстреної медичної допомоги і їх взаємодії, – зазначив начальник управління. На Сумщині також продовжується розмежування первинної і вторинної ланок медичної допомоги, відкриття центрів первинної медико-санітарної допомоги та пунктів ЕМД. Завдяки пілотному проекту "Вчасна допомога” область незабаром отримає надсучасне обладнання для диспетчерської. Диспетчер спостерігатиме за бригадою через комп’ютерну програму і зможе скерувати медиків на виклик. Це буде вигідно – економія коштів та оперативність надання медичної допомоги, – констатував Сергій БУТЕНКО. 

    Наша область на півроку обрана пілотною у наданні психіатричної допомоги за межами стаціонару. У чотирьох областях України (Сумській, Донецькій, Одеській, Запорізькій) будуть створені мобільні мультидисциплінарні бригади, до складу яких, окрім лікаря-психіатра, будуть входити практичний психолог, медсестра соціальної допомоги та маніпуляційна медична сестра. Піврічний проект допоможе напрацювати нормативно-правову базу для покращення роботи в цій галузі, – повідомив посадовець.

    Начальник управління нагадав, що 28 листопада - роковини Голодомору, тому треба долучитися до заходів щодо вшанування пам’яті його жертв. 
На апаратній нараді керівник представив нового головного лікаря центру служби крові Світлану Кривцун та побажав їй успіхів у роботі.

    Присутні на нараді заслухали доповідь обласного хірурга Миколи Кобилецького про стан забезпечення лікувально-профілактичних закладів області компонентами та препаратами крові. Він охарактеризував роботу мережі служби крові. Фахівець нагадав, що вартість компонентів крові у 2015 році знижено втричі, що дасть змогу у повному обсязі забезпечити громадян препаратами крові за бюджетні кошти.

    Сергій БУТЕНКО подякував за роботу та вкотре нагадав керівникам медичних закладів про неухильне виконання наказу управління охорони здоров’я щодо медичного забезпечення військовослужбовців, мобілізованих, а також внутрішньо переміщених осіб. Надано пропозиції стосовно збільшення фінансування лікувально-профілактичних установ, до яких військовослужбовці звертаються найчастіше, – підсумував керівник.