Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДКРИТО ВІДДІЛЕННЯ ГЕМОДІАЛІЗУ В ОХТИРСЬКІЙ ЦРЛ

24 листопада в КЗ "Охтирська ЦРЛ” відкрито відділення гемодіалізу. Захід відбувся за участі голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА та начальника управління охорони здоров’я Сергія БУТЕНКА.

   Ця знакова подія відбулася вже після виборів, тому зрозуміло, що це не передвиборна акція, а робочий момент у комплексі виконання завдань, які стоять перед владою, - відмітив очільник області, - 8 охтирчан, чотири мешканці В.Писарівки та троє жителів з Тростянця, яким життєво необхідно проходити лікування методом програмного гемодіалізу, незабаром матимуть можливість отримувати лікування в Охтирці, не витрачаючись на переїзд до обласного центру. 

    Микола КЛОЧКО відзначив активну участь міської влади та адміністрації Охтирської лікарні, які завжди ідуть назустріч, розуміючи важливість справи, знаходять можливість для співучасті у будівництві найважливіших соціальних об’єктів області. Також він наголосив, що виконання цієї важливої роботи не було б можливим без участі підприємців, які довіряють владі і долучилися до поставок дороговартісного обладнання. 

    Відкриття відділення гемодіалізу в м.Охтирка дозволить наблизити медичну допомогу хворим з термінальною нирковою недостатністю жителям вищевказаних районів, що значно покращить якість життя та сприятиме збільшенню його тривалості, - наголосив Сергій БУТЕНКО. До речі, це вже п’яте відділення гемодіалізу на Сумщині, - підсумував посадовець. 

    В області діє обласна програма надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом хронічного гемодіалізу на 2014-2016 роки. У відповідності до програми у минулому році відкрито відділення хронічного гемодіалізу в м.Глухів, у поточному році – у Конотопі, що дало можливість отримувати медичну допомогу жителям 8 районів області за місцем проживання. У 2015 році заплановано відкриття відділення хронічного гемодіалізу в м.Ромни.