Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19

Станом на 28 лютого 2020 року було зареєстровано 83 389 випадків захворювання COVID-19, з них 2858 закінчились смертю, у той же час 36 569 (43,8%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 4430  випадків у 45 країнах світу.

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

Результатти тестування проб на COVID-19  4 пацієнтів з Чернівецької області – негативні. Дослідження проводились у вірусологічній референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України.


ОБЛАСНА ВЛАДА, ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, МЕДПРАЦІВНИКИ І НАЦПОЛІЦІЯ СУМЩИНИ ОБ’ЄДНУЮТЬ ЗУСИЛЛЯ ЗАДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ЗАВЕЗЕННЯ КОРОНАВІРУСУ В ОБЛАСТЬ

Про це йшлося під час робочої зустрічі, що відбулася в Головному управлінні національної поліції в Сумській області.

Відкриваючи зустріч, начальник ГУНП в області Руслан ПИНЯГА підкреслив важливість та гостроту піднятого до обговорення питання і зазначив, що наразі необхідно максимально консолідувати дії влади, правоохоронних органів та медиків щодо збереження стабільної ситуації на Сумщині. «Працівники поліції, як такі, що працюють з різними, в тому числі й неблагополучними верствами населення, повинні знати, як розпізнати ймовірні ознаки коронавірусу та вміти визначити коло можливих ризиків, – зазначив Руслан Пиняга. – Окрім того вони мають чітко знати і самі дотримуватися профілактичних заходів».


ВІКТОР ЛЯШКО: СИСТЕМА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ГОТОВА ЗАПОБІГТИ ПОШИРЕННЮ НОВОГО КОРОНАВІРУСУ

На пунктах пропуску та в аеропортах міжнародного значення продовжується температурний скринінг і за минулу добу, 26 лютого 2020 року, перевірені близько 75 тис осіб. Жодної людини не було ізольовано або переміщено в інфекційні стаціонари. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко на брифінгу в Будинку Уряду.

Заступник Міністра нагадав, що в першу добу впровадження температурного скринінгу були ізольовані кілька людей і за результатами проведених медичних досліджень захворювання в них на новий коронавірус не було виявлено.  «Щодо двох випадків підозр на коронавірусну інфекцію людей з Чернівецької області. У них відібрані зразки і ми чекаємо на результати тестів», - повідомив він.


У СУМСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КЛІНІЧНОМУ ОНКОЛОГІЧНОМУ ДИСПАНСЕРІ НОВИЙ КЕРІВНИК

Колективу Сумського обласного клінічного онкологічного диспансеру представили нового виконуючого обов’язки директора закладу. Ним призначений Володимир Шевченко, який виконуватиме обов’язки директора до проведення конкурсу на заміщення посади.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19

Станом на 27 лютого 2020 року в світі зареєстровано 82 164 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них  2 801 - летальні. Одужало вже 32 897 осіб.

На території Європи зареєстровано 478 випадків захворювання COVID-19 у 17 країнах   (Італія - 400, Німеччина - 21, Франція - 17, Іспанія - 12, Великобританія - 9, Хорватія - 3, Австрія - 2, Росія - 2,  Фінляндія - 2, Швеція - 2, Ізраїль - 2, Швейцарія, Греція, Грузія, Норвегія, Північна Македонія та Бельгія - по одному випадку).

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.