Управління охорони здоров’я
вул. Троїцька, 57, м. Суми, 40022,
тел./факс (0542) 25-04-02, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІДЛІТКАМ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО

Днями «Клініка, дружня до молоді» Сумської міської дитячої клінічної лікарні провела акцію «ТРІШКИ ВАГІТНА» в рамках заходів до Всесвітнього дня контрацепції. До участі запросили підлітків, які навчаються у Сумському медичному коледжі.

Метою заходу була профілактика ранньої непланованої вагітності та формування уявлень про відповідальне, свідоме батьківство.


ДЛЯ ГОТОВИХ ВТІЛЮВАТИ ЯКІСНІ ЗМІНИ: У МОЗ УКРАЇНИ 30 НОВИХ ВАКАНСІЙ У ДИРЕКТОРАТИ

Робота в МОЗ України - це можливість щоденною працею змінювати на краще життя кожного - без перебільшення - українця. Ми шукаємо людей, які не бояться викликів і хочуть змінювати країну. Можливо саме Ви - та людина, яка впроваджуватиме якісні зміни в життя співгромадян.

Розказуємо, кого шукаємо у директорати МОЗ України.


ЯК ВБЕРЕГТИ ДИТИНУ ВІД ХВОРОБ У ШКОЛІ: ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ

Дотримання правил гігієни є чи не найпростішим і водночас дуже ефективним методом профілактики різних захворювань - від кишкових інфекцій до грипу.

Радимо батькам, про що і як говорити з дітьми, щоб убезпечити їх від хвороб.


ПРЕЗИДЕНТ ОБ’ЄДНАННЯ «HELP-POINT SUMY» ТА ДИРЕКТОР СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ХЕЛЬВЕЦІЯ» ВІДВІДАЛИ ЛСУ

Заступник міського голови Альона ДМІТРЄВСКАЯ, президент об’єднання «Help-Point Sumy» Маріанне ПІФФАРЕТТІ та директор Сумського обласного благодійного фонду «Хельвеція» Микола РЕЗНІК побували в Сумському обласному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення.

Візит був присвячений знайомству з лікувальним закладом та вивченню його потреб із метою надання гуманітарної допомоги від об’єднання «Help-Point Sumy», адже саме з таким проханням звернулися громадські організації чорнобильців.


АПАРАТНА НАРАДА

17 вересня начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО провів чергове засідання апаратної наради.

На початку наради керівник управління представив колективу нового головного хірурга області Сергія КОБИЛЕЦЬКОГО та побажав йому успіхів у роботі. Користуючись нагодою начальник подякував Миколі Михайловичу КОБИЛЕЦЬКОМУ, який багато років обіймав посаду головного хірурга, за сумлінну працю і високий професіоналізм.


НАВЧАЛИСЬ ПЕДАГОГИ

17 вересня на базі «Клініки, дружньої до молоді» Сумської міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди відбулося інтерактивне заняття на тему «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка молоді».

Захід був проведений для педагогів-курсантів Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.