Управління охорони здоров’я
вул. Троїцька, 57, м. Суми, 40022,
тел./факс (0542) 25-04-02, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ЯК ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ ПРОЗОРІСТЬ ВІДБОРУ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

З початку 2018 року запроваджено відкритий і прозорий конкурс на посади керівників державних і комунальних лікарень. За новими правилами, до складу конкурсної комісії входять представники громадськості.

Це ще один важливий крок для подолання корупції в системі охорони здоров’я. Роботу МОЗ України відзначила ініціатива «Разом проти корупції» під час презентації результатів моніторингу виконання міністерствами антикорупційних заходів.


ЛІКАРІ ШОСТКИНСЬКОЇ ЦРЛ РОБЛЯТЬ ОПЕРАЦІЇ З МІНІМАЛЬНИМИ РОЗРІЗАМИ

Більше трьох років лікарі Шосткинської ЦРЛ користуються сучасним лапароскопічним обладнанням, роблячи операції з мінімальними розрізами.

Лапароскопія (малоінвазійна хірургія) – це операції під час якої в черевну порожнину пацієнта вводять інструмент оснащений оптикою, що дає можливість проводити ефективну діагностику і хірургічні операції на внутрішніх органах, не роблячи великі розрізи.   


14 ЛИСТОПАДА – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ЦУКРОВИМ ДІАБЕТОМ

У світі понад 425 мільйонів людей живуть із діабетом, в Україні – майже 1,3 млн, і ці показники щороку зростають.

Лише у 2017 році вперше встановили діагноз діабету майже 104 тисячам українців – на 2% більше, ніж у 2016 році. У Світовий день боротьби з діабетом розповідаємо про типи та симптоми діабету, що робити для профілактики хвороби і як отримати ліки безоплатно при діабеті І чи ІІ типу.


У СУМСЬКИХ ЦЕНТРАХ ПМСД № 1 І № 2 ЗАПРОВАДИЛИ ЕЛЕКТРОННУ РЕЄСТРАТУРУ ТА ЕЛЕКТРОННУ МЕДИЧНУ КАРТКУ

Дані сервіси медичної системи Helsi доступні для всіх амбулаторій обох Центрів.

На сайті Helsi.me представлені педіатри, терапевти та сімейні лікарі міста та інформація про можливий запис до них у найближчі два тижні. А відтак хворі можуть обрати зручний для себе час і потрапити на прийом без мороки.


ВІЗИТ ДИРЕКТОРА УКРАЇНСЬКОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ СЕПСИСУЛЕОНІДА ХАРЧЕНКА ДО ШОСТКИНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ПОЛІКЛІНІКИ

В актовому залі Шосткинської дитячої поліклініки нещодавно відбулася лекція директора Українського медичного центру інтенсивної терапії сепсису, Заслуженого лікаря України, Президента САТ Леоніда Харченка.

Чому не працює антибіотик? Антибіотик не причина дизбіозу? Методики лікування сепсису та диференційна діагностика – таких питань на лекції торкнувся Леонід Харченко.


12 ЛИСТОПАДА – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ПНЕВМОНІЄЮ

12 листопада – Всесвітній день боротьби з пневмонією. Пневмонія є однією з найбільш піддатливих до профілактики хвороб. Однак за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, кожні 20 секунд від цієї інфекції помирає одна дитина у світі.