Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЛЯ ОСВІТЯН ВИЙШЛА ЗБІРКА ЗАПИТАНЬ ТА ВІДПОВІДЕЙ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ПРОТИ COVID-19

У збірці “Освітянам: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID-19” є відповіді на ключові запитання про вакцинацію і про те, які вакцини використовує Україна, як вони діють, які можуть бути реакції на них, про те, коли і як можна щепитися людям з різними супутніми хворобами та тим, хто вже переніс COVID-19.

В ній також можна знайти алгоритм запису освітян на вакцинацію та інструкцію, як поводитися під час та після щеплення.

СТАНОМ НА 18 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ НА СУМЩИНІ 77654 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 38 осіб (Білопільський р-н – 3, Буринський р-н – 1, Великописарівський р-н – 1, Глухівський р-н – 1, Конотоп – 5, Конотопський р-н – 2, Путивльський р-н – 2, Ромни – 1, Роменський р-н – 1, Суми – 15, Сумський р-н – 2, Тростянецький р-н – 4 )

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1304 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

СУМЩИНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Від імені голови Сумської облдержадміністрації Василя ХОМИ медиків області привітав з професійним святом заступник голови облдержадміністрації Тарас САВЧЕНКО

«День медичного працівника щорічно відзначається в третю неділю червня. Це одне з небагатьох професійних свят, яке разом з працівниками галузі відзначає і шанує українське суспільство, особливо сьогодні, – зазначив Тарас Савченко. – Тому що пандемія коронавірусу змінила свідомість кожного з нас. Ми почали усвідомлювати цінність життя, і статус вашої професії виріс в рази. Я щиро дякую кожному медику. Сьогодні ви – наші герої, янголи в білих халатах».

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Шановний Сергію Павловичу!

Щиро вітаю Вас з Днем народження!

         У цей святковий день прийміть найтепліші слова подяки за нелегку, проте дуже важливу працю. Ви зберігаєте і підтримуєте головну цінність суспільства – здоров’я людей. 

         Зичу Вам успіхів і нових досягнень, нехай команда однодумців буде надійною, а всі масштабні плани і задуми обов’язково реалізуються.  

         Вірю, що поєднання Вашої енергії та знань, активної життєвої позиції та професіоналізму сприятимуть розвитку сучасної медицини на Сумщині.

         Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя в родині.  

З повагою

Голова Сумської

облдержадміністрації                                                Василь Хома

ПРАВО НА В’ЇЗД В УКРАЇНУ ДАЄ ПОВНИЙ КУРС ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ COVID-19 ТІЛЬКИ СХВАЛЕНОЮ ВООЗ ВАКЦИНОЮ

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що особи, які мають документ, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації від COVID-19 вакциною, яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) для екстреного використання, мають право перетину державного кордону України та звільняються від самоізоляції

СТАНОМ НА 17 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ НА СУМЩИНІ 77616 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 46 осіб (Білопільський р-н – 3, Глухів – 1, Конотоп – 1, Краснопільський р-н – 2, Лебединський р-н – 2, Охтирка – 5, Охтирський р-н – 1, Суми – 18, Сумський р-н – 8, Тростянецький р-н – 4, Шостка – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1304 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.