Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

 


НАКАЗ від 29.03.2021 "Про призначення відповідальної особи за організаційне забезпечення, функціонування, інформаційне наповнення та оновлення офіційного веб-сайту управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації"

Паспорти не викладаються та не будуть оновлюватися відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1100 "Про внесення змін до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

 


НАБОРИ ДАНИХ  НА ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ ВЕБ-ПОРТАЛІ ВІДКРИТИХ ДАНИХ

 https://data.gov.ua/organization/upravlinnia-okhorony-zdorovia-sumskoyi-oblasnoyi-derzhavnoyi-administratsiyi