Управління охорони здоров’я
вул. Троїцька, 57, м. Суми, 40022,
тел./факс (0542) 25-04-02, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

У СУМАХ ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ЦЕНТРУ ТОМОГРАФІЇ

6 лютого за участі керівництва міста та області, представників закладів охорони здоров’я та медичних установ відбулося урочисте відкриття навчально-наукового центру комп’ютерної томографії.

Відтепер університетська клініка Сумського державного університету надаватиме сумчанам та жителям області послуги діагностики на сучасному комп’ютерному томографі.


Центр створено для надання консультативно-діагностичних послуг населенню та проведення науково-дослідних робіт. До того ж, у закладі навчатимуться студенти та лікарі різних спеціальностей, а ще медичні працівники проходитимуть підвищення кваліфікації.

Для центру придбали новий комп’ютерний томограф Philips Mx8000, який визнано «золотим стандартом» комп’ютерної томографії. У Сумській області це – єдиний томограф у державному закладі.

«Для пацієнтів зручність томографа в тому, що він дає змогу проходити обстеження людям із вагою до 200 кг та пацієнтам з «об’ємною» талією, значно зменшує ризик нападу клаустрофобії та автоматично знижує променеве навантаження в залежності від розмірів та віку пацієнта. Для лікарів важливою перевагою томографа є можливість виявлення мінімальних змін внутрішніх органів та можливість зберігати зображення і передавати їх до інших медичних установ через мережу Інтернет», – наголосив директор центру томографії Олег Яковенко.

У центрі томографії працюватимуть висококваліфіковані лікарі з більш, ніж 20-річним досвідом роботи з комп’ютерними томографами різної модифікації та напрямків рентгенологічної діагностики: неврології, нейрохірургії, офтальмології, хірургії, гінекології, ортопедії та онкології.

«Пройти обстеження на томографі може будь-хто, житель області або міста, необхідно лише зателефонувати до клініки для запису. Для студентів та працівників Сумського державного університету діятиме система знижок. Наразі ціни на обстеження затверджуються», – зазначила головний лікар університетської клініки Ірина Моісеєнко.

 

 

 

 

 

 

 

 

Іванченко 66 11 81