Управління охорони здоров’я
вул. Троїцька, 57, м. Суми, 40022,
тел./факс (0542) 25-04-02, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

На Сумщині завершився черговий етап традиційної щорічної благодійної акції «Серце до серця».

У 2017 році волонтерам вдалося зібрати 384 224, 72 грн. На зібрані кошти придбано сучасне офтальмологічне обладнання загальна вартість якого становить 386 500, 00 грн.


Фіналом акції 9 лютого стала передача медичного обладнання кабінету охорони зору консультативної поліклініки обласної дитячої клінічної лікарні, а саме:

- Авторефрактометр HRK-7000 HUVITZ – 1 шт.

- Щільова лампа LS-3 – 2 шт.

- Стіл для Щільової лампи – 2 шт.

- Апарат для динамічної офтальмохромотерапії «Радуга» – 3 шт.

- Апарат «Ручеек» для тренування акомодації – 2 шт.

- Макулостимулятор – 1 шт.

Сумська обласна дитяча клінічна лікарня – заклад, фахівці якого надають медичну допомогу дітям всієї області від народження до 17-річного віку за соматичними та хірургічними профілями захворювань, а очне відділення взагалі єдине в області, де лікуються діти з офтальмологічною патологією. Щороку в цьому відділенні проводиться консервативне та оперативне лікування понад 1 400 дітей з різною очною патологією з усіх районів області та м. Суми. 

Показники роботи офтальмологічних ліжок – одні з найкращих у державі. Відділення функціонує з часу відкриття закладу – з 1989 року. За останні 10 років у Сумській області відмічається зростання хвороб ока у дітей. Найбільш розповсюджені захворювання – міопія, косоокість та запальні захворювання ока. Спостерігається зростання кількості дітей з аномаліями рефракції. Своєчасне виявлення зазначеної очної патології у дітей можливе завдяки функціонуванню кабінету охорони зору у консультативній поліклініці закладу.

Під диспансерним наглядом у кабінеті охорони зору обласної дитячої лікарні знаходиться 576 дітей.

Головний лікар закладу Ігор ЗМИСЛЯ висловив глибоку вдячність жителям Сумщини, які щороку активно підтримують акцію «Серце до серця». Придбане обладнання значно покращить якість надання медичної допомоги усім маленьким пацієнтам лікарні.

На завершення офіційної частини передачі обладнання завідувач очного відділення Ірина СУМЦОВА та завідувач кабінету охорони зору Світлана КУГУК продемонстрували як саме буде використовуватися подарована апаратура.