Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Представники управління охорони здоров’я облдержадміністрації взяли участь в урочистостях з нагоди Дня фармацевтичного працівника.

 На сьогодні фармацевтична галузь Сумщини – одна з важливих складових системи охорони здоров’я, яка стрімко розвивається із залученням сучасних наукових досягнень і розробок. Для створення якісних умов життя в області збільшується кількість аптек, аптечних пунктів та складів, розширюється мережа аптечних закладів у сільській місцевості, зростає потужність фармацевтичних заводів. У регіоні працює більше 1000 кваліфікованих працівників фармацевтичної галузі. Єдиним навчальним закладом на Сумщині, який займається підготовкою фахівців зі спеціальності «Фармація», є Шосткинське медичне училище.

 «Аптека має бути доступною і географічно, й економічно. Від цього залежить якість та тривалість життя людей», – підкреслила у своєму виступі заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко.

 Нагадала заступник голови і про реалізацію на Сумщині пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для хворих з гіпертонічною хворобою, який втілюється в життя спільними зусиллями облдержадміністрації, управління охорони здоров’я та державної служби з лікарських засобів.

 Від імені начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петра Павлюка зі святом фармацевтів привітав начальник відділу кадрів Олександр Задорожний, побажавши представникам цієї професії міцного здоров’я, добробуту, наснаги та здобутків у подальшій діяльності.

 З нагоди професійного свята кращим працівникам фармацевтичної галузі області були вручені почесні грамоти голови облдержадміністрації, грамоти, подяки обласної ради та громадської ради при облдержадміністрації.