Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ СЕРЦЯ

З 23 вересня стартував Всеукраїнський тиждень серця, який Міністерство охорони здоров’я України разом із громадськістю проводить третій рік поспіль. Протягом семи днів по всій країні відбудеться низка заходів, спрямованих на підвищення поінформованості населення щодо методів профілактики серцево-судинних захворювань та популяризації здорового способу життя.  

 Під час прес-конференції з нагоди відкриття Всеукраїнського тижня серця заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Толстанов наголосив на важливості державного контролю лікування та профілактики серцево-судинних захворювань як таких, що забирають життя багатьох людей світу й України зокрема.

«За статистикою, у структурі смертності серцево-судинні захворювання займають майже 66%, а від найпоширенішого захворювання системи кровообігу – гіпертонії – сьогодні страждає понад 12 мільйонів українців. Минулого року Міністерство охорони здоров’я розпочало реалізацію Пілотного проекту з державного регулювання цін на лікарські засоби для гіпертоніків. Уже сьогодні можна говорити про те, що за результатами Проекту ціни на необхідні та найбільш ефективні ліки знизилися майже на 20%», – зазначив Олександр Толстанов.

За словами заступника Міністра, Пілотний проект постійно удосконалюється. Відтак, до переліку ліків, на які можна отримати знижку від держави, нещодавно включені й комбіновані препарати. Крім того, умови проекту змінено таким чином, що більшість ліків пацієнт із рецептом зможе отримати з 90% знижкою. Це доводить, що системне лікування сьогодні стало доступнішим, ніж самолікування. А контроль гіпертонії не дозволить отримати ускладнення, які можуть призвести до летального фіналу.

На Сумщині, у рамках тижня серця, 30 вересня о 18.30 відбудеться прямий ефір на регіональному телебаченні обласного кардіолога, головного лікаря обласного кардіологічного диспансеру Ігоря Марцовенка.