Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ СОЦІАЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИХ ХВОРОБ У ПЕНІТЕНЦІАРНИХ ЗАКЛАДАХ

На минулому тижні в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Сумській області відбувся інтерактивний інформаційний захід «Профілактика соціально небезпечних хвороб на робочому місці: сучасний погляд на проблему при роботі з уразливими групами населення». Зустріч для співробітників кримінально-виконавчих інспекцій (КВІ) регіону провела обласний інфекціоніст управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ірина Троцька.

 У своїй повсякденній роботі співробітники КВІ майже щодня стикаються з представниками найбільш уразливих груп населення. Відтак, презентація обласного фахівця містила базову інформацію щодо профілактики, діагностики та лікування соціально небезпечних хвороб – ВІЛ/СНІДу, вірусних гепатитів, туберкульозу тощо. Присутні мали можливість отримати детальні практичні рекомендації як уникнути, або, принаймні, максимально зменшити ризик інфікування цими захворюваннями. Одним із найактуальніших питань, що виникло під час проведення профілактичного заходу, були організаційні засади щодо проведення обстежень на вірусні гепатити, ВІЛ-інфекцію та вакцинації проти гепатиту В співробітників підрозділів КВІ області.

Інформаційна зустріч пройшла за ініціативи обласної інфекційної клінічної лікарні ім. З.Й. Красовицького та обласної громадської організації «Клуб «Шанс», яка з квітня поточного року за підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» реалізує програми профілактики ВІЛ/СНІДу на базі територіальних підрозділів КВІ в Сумах, Конотопі та Шостці. За інформацією керівника громадської організації Олексія Загребельного, за час існування програми більше 300 умовно-засуджених осіб області отримали комплекс медико-соціальних послуг. На сьогодні в приміщеннях міжрайонних відділів КВІ розміщені інформаційні стенди та розповсюджуються профілактичні інформаційно-освітні матеріали. Крім того, проводиться низка заходів та акцій за участі представників галузі охорони здоров’я та соціальної сфери.