Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

У ШОСТКИНСЬКІЙ ЛІКАРНІ НОВА «ШТУЧНА НИРКА» ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ КРОВІ

В останній тиждень року відділення гемодіалізу Шосткинської центральної районної лікарні отримало п’яту «штучну нирку» для гемоадіафільтрації, вартістю 863 тис. гривень.

Близько 13 процедур гемоадіафільтрації, мінімум три рази на тиждень по 4 години повинні проходити пацієнти, щоб жити. Діаліз є життєво необхідною процедурою для очищення крові, він замінює функцію нирок при нирковій недостатності. Раніше у Шостці таких апаратів не було і мешканці були змушені їздити до обласного центру.


Зараз працівники відділення гемодіалізу дбають про 14 пацієнтів і дуже раді п’ятому резервному апарату. «Тепер не так хвилюєшся, якщо якийсь з приладів «штучної нирки» вийде з ладу», – підкреслила старша медична сестра Юлія Ковбаса

Також за кошти міського бюджету для фізіотерапевтичного відділення придбали магнітнотерапевтичний пристрій, вартістю 22 тис. гривень.

Напередодні святкових днів закінчився плановий поточний ремонт операційного блоку в пологовому відділенні. «На ремонт пішло близько 50 тис. грн. Для покращення умов перебування пацієнтів та роботи персоналу придбали нову сантехніку, електричне обладнання, нові двері та меблі», – зазначила Надія Дац заступник головного лікаря з дитинства і пологової допомоги Шосткинської ЦРЛ.

 

Джерело: https://crl.com.ua/index.php/spetsialisti-ofis/40-naperedodni-novorichno-rizdvyanikh-svyat-z-garnim-nastroem-ta-z-priemnimi-podarunkami-zakinchuyutsya-robochi-dni-tsrl