Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПЕРЕЛІК ТА СКЛАД ГОСПІТАЛЬНИХ ОКРУГІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 р. № 17-р у межах Сумської області створено 6 госпітальних округів: Сумський, Глухівський, Конотопський, Охтирський, Роменський, Шосткинський.

До Сумського госпітального округу, відповідно до Розпорядження Кабміну, входять усі заклади охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню (далі – заклади), розміщені на території: м. Суми та м. Лебедин, Сумського, Білопільського, Краснопільського та Лебединського районів.


До Глухівського – заклади, розміщені на території: м. Глухів, Глухівського, Кролевецького та Путивльського районів; до Конотопського – заклади, розміщені на території: м. Конотоп, Конотопського та Буринського районів; до Охтирського – заклади, розміщені на території: м. Охтирка, Охтирського, Великописарівського та Тростянецького районів; до Роменського – заклади, розміщені на території: м. Ромни, Роменського, Липоводолинського та Недригайлівського районів. І до Шосткинського госпітального округу – заклади, розміщені на території: м. Шостка, Шосткинського, Середино-Будського та Ямпільського районів.

«Госпітальні округи утворюються як «функціональне об’єднання закладів охорони здоров’я, розміщених на відповідній території» для забезпечення належної якості та доступності безоплатної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги та ефективного використання ресурсів системи охорони здоров’я.

Заклади охорони здоров’я, охоплені госпітальним округом, залишатимуться у власності і підпорядкуванні місцевих органів влади, що є учасниками госпітального округу», – йдеться у Розпорядженні.

 

 

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-zatverdzhennya-pereliku-ta-skladu-gospitalnih-okrugiv-sumskoyi-oblasti