Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

РОЗВИТОК У РАМКАХ ЄВРОРЕГІОНУ «ЯРОСЛАВНА»

 Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Павлюк та його заступник Світлана Кривцун у складі делегації Сумської області відвідали Курську область (Російська Федерація) і взяли участь у засіданні Курсько-Сумської робочої групи та Ради Єврорегіону «Ярославна».

 У складі делегації від Сумщини були керівники області, профільних управлінь облдержадміністрації та депутати обласної ради. Разом із губернатором Курської області Олександром Михайловим та головою Думи Тетяною Вороніною вони відвідали одне зі знакових промислових підприємств регіону – ТОВ «Біаксплен», яке входить до складу найбільшого російського нафтохімічного холдингу «СИБУР» і випускає понад 40 видів плівок різного призначення.

Сумська делегація побувала також у регіональному перинатальному центрі. Курський перинатальний центр – один із перших в Росії, відкритий за спеціально прийнятою федеральною програмою. Його вартість перевищує 2 мільярди рублів, з яких 300 мільйонів – кошти обласного бюджету, витрачені на оснащення центру новітнім обладнанням. Щорічно у цьому лікувально-профілактичному закладі приймають до 10 тисяч пацієнтів. Завдяки унікальним технологіям та обладнанню, висококваліфікованому персоналу тут виходжують немовлят з вагою від 500 грамів.

Також для сумчан була підготовлена цікава екскурсія в новому корпусі Курського державного університету, де і пройшли основні офіційні заходи. Засідання Курсько-Сумської робочої групи та Ради Єврорегіону «Ярославна» було присвячене темі довготривалого торгово-економічного, науково-технічного і культурного співробітництва.

Голова обласної ради Геннадій Михайленко відзначив плідну роботу спільної робочої депутатської групи з міжрегіонального та прикордонного співробітництва Сумської обласної ради та Курської обласної Думи. «На наше глибоке переконання, міжрегіональні та прикордонні зв’язки залишаються одним з найефективніших інструментів розвитку всього комплексу українсько-російських відносин. Реалізуються проекти розвитку в економіці, промисловості, сільському господарстві, науковій, освітній, культурній та молодіжній сферах», – зазначив голова депутатського корпусу Сумщини.

Підсумком засідання стало підписання двох документів – плану роботи Єврорегіону «Ярославна» на 2014 рік та рішення Курсько-Сумської робочої групи і Ради Єврорегіону «Ярославна». У них, зокрема, йдеться про збереження і розвиток коопераційних зв’язків між підприємствами регіонів, обмін галузевими бізнес-місіями, активізування взаємодії в сфері агропромислового комплексу, розширення наукового співробітництва вишів двох регіонів, які займаються підготовкою кваліфікованих кадрів для сільського господарства і наукової роботи в сфері агропромислового комплексу.