Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

КЕРІВНИК КНП «БІЛОПІЛЬСЬКИЙ ЦПМД» – ПЕРЕМОЖЕЦЬ «ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВІДЗНАКИ «ГОЛОВНИЙ ЛІКАР РОКУ – 2019»

«Всеукраїнська відзнака «Головний лікар року» – почесна премія, що відзначає головних лікарів, яким вдалося розвинути та вдосконалити роботу медичного закладу, керівниками якого вони є. Її місія – пошана та визнання досягнень головних лікарів, а також відзнака професіоналізму в менеджменті.

 

«Головним лікарем2019» організатори конкурсу обрали керівника Білопільського Центру первинної медико-санітарної допомоги Сумської області Костянтина Рожина.

 


 

Як розповів сам переможець, він обіймає посаду керівника ЦПМСД трохи більше року, і за цей час довелося організовувати роботу центру в різних напрямках, починаючи з ремонту, проведення інтернет-зв'язку, комп'ютеризації закладу і завершуючи створенням власних стандартів обслуговування пацієнтів, сайту центру і мобільного додатку для пацієнтів.

«При старті реформи на первинній ланці медичної допомоги, фактично, потрібно було з нуля створити те, що має працювати постійно. Перед нами стояли виклики: і підписання декларацій, і цифровізація, і діджиталізація. На сьогодні у всіх наших лікарів є комп'ютери, є доступ до інтернету, у нас працює ліцензоване програмне забезпечення  медична інформаційна система. Я поставив собі за мету, щоб у нас було не гірше, ніж у містах-мільйонниках. На наступний рік планую впровадити клієнтський сервіс. Завершується розробка стандартів якості надання первинної допомоги, проведено анкетування працівників, розробляється анкета для опитування пацієнтів»– говорить Костянтин Рожин.

За його словами, медзаклад власним коштом розробив мобільний додаток, за допомогою якого пацієнт може записатися на прийом чи відправити лікарю інформацію про себе, наприклад, дані про тиск.

Костянтин Рожин наголосив, що із запровадженням стандартів ЦПМСД робитиме ставку на профілактику захворювань, і за результатами роботи лікарів у цьому напрямку кращих будуть преміювати. Серед критеріїв, за якими буде оцінюватися профілактична робота, він назвав рівень вакцинації населення, яке обслуговується в ЦПМСД, охоплення профілактичними щепленнями, залучення пацієнтів до програми «Доступні ліки», кількість проведених профілактичних оглядів.

На сьогодні, за словами головного лікаря,  ЦПМСД обслуговує 28 тисяч осіб, у ньому працює 168 осіб, зокрема 20 лікарів. У тих фахівців, які у стовідсотковому обсязі підписали декларації з пацієнтами, зарплата зросла втричі.

Управління сучасним медичним закладом потребує дуже багато знань і навичок, яких часто бракує лікарям комунальних і державних лікарень.

Цього року переможець отримує сертифікат на навчання у програмі pre-MBA Бізнес. Програма цінна тим, що побудована за логікою та структурою класичної програми МВА, просто більш стисла у термінах і не має міжнародного модулю. Водночас, вона дасть основні знання щодо фінансів, маркетингу, менеджментуцифровізації.

Загалом на конкурс у 2019 році подали заявки 57 лікарів: 17 лікарів первинної ланки, 38  вторинної і 2 лікарі з приватних клінік.

 

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-presshall/2790972-vseukrainska-vidznaka-golovnij-likar-roku-2019-ogolosenna-rezultativ.html