Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ОСВІТНЯ ІТ-ПЛАТФОРМА «АКСЕМЕДІН»

В Україні вже діють різноманітні он-лайн курси для лікарів, які дають можливість отримати сучасні знання і навички (що регламентовано Наказом МОЗ №446). Відтепер, в розрізі змін у безперервному професійному розвитку, за їх проходження також нараховуються бали, які потрібні для атестації.

Слід зазначити, що на сьогодні найбільшою за кількістю зареєстрованих лікарів та за наявним ліцензованим освітнім контентом є освітня ІТ-платформа «Аксемедін», яка надає можливість всім операторам безперервного професійного розвитку (ліцензованим Міністерством освіти України та іншим операторам різних форм власності) надавати освітні послуги кінцевим споживачам.


На сьогодні в Україні, в галузі сфери охорони здоров'я, діє чимало різних ІТ-платформ: «Doc.ua», «БМЖ», «E-health», «Аксемедін», «Прометеус», «Едера», «Мудл», «ЦГЗ», «УМЧ», «Guidelines», «Medics» та інші, серед яких - тільки ІТ-платформи «БМЖ» та «Аксемедін» є освітніми та взаємодіють виключно з лікарями і включатимуть у себе безперервний професійний розвиток лікаря.

Освітня ІТ-платформа «Аксемедін» є вітчизняною платформою та має приватну форму власності. Метою освітньої ІТ-платформи «Аксемедін» є вдосконалення професіоналізму лікарів в Україні через розміщення великої кількості медичного наукового та освітнього контенту (в тому числі - модульні он-лайн курси) ліцензованих МОНом освітніх провайдерів різних форм власності. «Аксемедін» був створений виключно для лікарів та зберігає особисте освітнє портфоліо лікаря, передбачене нормативними документами МОЗ. Освітня ІТ-платформа «Аксемедін» містить у собі освітню інформацію для більшості спеціальностей лікарів та управлінців закладів охорони здоров'я, сприяє вільному вибору лікарем етичного БПР контенту (який базується на принципах доказової медицини) та не обмежує доступ лікаря до контенту будь-яких операторів (українських чи закордонних).

Ознайомитися з «ОБҐРУНТУВАННЯМ НЕОБХІДНОСТІ БЕЗПЕРЕРВНОГО ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ЛІКАРІВ ОН-ЛАЙН» можна ТУТ.