Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

В «ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ» ВСТАНОВЛЕНО КОМПЛЕКС «BRAINTEST»

У відділенні для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня» встановлено Комплекс електроенцефалографічний  (далі – ЕЕГ)  комп’ютерний «Braintest».

Комп’ютерний комплекс придбано за благодійні кошти Релігійної організації «Релігійне управління Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні». Апарат дозволяє здійснювати ЕЕГ-відеомоніторинг – тривалий одночасний запис ЕЕГ і відео поведінки пацієнта.

 

Синхронний запис електроенцефалограми та відеозображення пацієнта дозволяє чітко співставити неврологічні симптоми (рухи, тики, порушення свідомості) з картиною ЕЕГ і зробити висновок про те, чи є ці феномени епілептичними чи ні. На відміну від рутинної ЕЕГ тривала реєстрація (моніторинг) дозволяє виявляти ізольовані по часовій шкалі (рідкісні) епілептичні феномени.

Відеомоніторинг денного або нічного сну дозволяє не тільки диференціювати парасомнії з нічними стертими епілептичними нападами, але і виявити такі феномени, як CSWS / ESES з когнітивною епілептиформною дезінтеграцією.

 

За матеріалами сайту КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня» https://sokdl.lic.org.ua/novyny/u-knp-sor-oblasna-dytyacha-klinichna-likarnya-vstanovlenyj-kompleks-elektroentsefalografichnyj-komp-yuternyj-braintest/