Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРО ПРОВЕДЕНУ РОБОТУ

 Сьогодні відбулось засідання тимчасової протиепідемічної комісії при Сумській обласній державній адміністрації під головуванням Грищенка Романа Сергійовича та засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на яких вирішувались нагальні питання протидії поширенню інфекції, спричиненої коронавірусом  COVID – 19.

 

   За результатами засідань підготовлені та розіслані до виконання два протокольних рішення.

  Повторно проаналізовано потребу реанімаційних відділень закладів охорони здоров’я області у медичному обладнанні, у тому числі в апаратах штучної вентиляції легень.

  Керівників закладів охорони здоров’я попереджено про прийняте рішення Кабінетом Міністрів України тимчасово припинити планову госпіталізацію та планові операції, крім невідкладних та термінових, максимально підготувати та перепрофілювати медичні заклади для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

  Станом на ранок 17 березня в Україні зареєстровано 7 лабораторно підтверджених випадків COVID -19: 4 — у Чернівецькій області, 2 — у м. Київ, 1 — у Житомирській області (завершився летально).

  В області  ситуація знаходиться під контролем. Вжито ряд заходів щодо недопущення поширенню інфекції, спричиненої коронавірусом  COVID – 19.