Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Від імені голови Сумської облдержадміністрації Василя ХОМИ медиків області привітав з професійним святом заступник голови облдержадміністрації Тарас САВЧЕНКО

«День медичного працівника щорічно відзначається в третю неділю червня. Це одне з небагатьох професійних свят, яке разом з працівниками галузі відзначає і шанує українське суспільство, особливо сьогодні, – зазначив Тарас Савченко. – Тому що пандемія коронавірусу змінила свідомість кожного з нас. Ми почали усвідомлювати цінність життя, і статус вашої професії виріс в рази. Я щиро дякую кожному медику. Сьогодні ви – наші герої, янголи в білих халатах».

За його словами, сьогодні проводяться системні заходи щодо реформування галузі. В області в рамках програми Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» будуються сільські амбулаторії та приймальні відділення опорних лікарень.

«Сьогодні влада всіх рівнів наполегливо і системно працює для покращення умов вашої роботи, поступово перетворюючи медичну сферу нашої країни в європейський простір. І це ви бачите на власні очі», – говорив заступник голови облдержадміністрації.

Тарас Савченко побажав лікарям Сумщини міцного здоров’я, успіхів у роботі, наснаги, невичерпних життєвих сил, благополуччя, та вручив відзнаку «Заслужений лікар України» директору комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» Тарасу ЗЛИДЕННОМУ. Це почесне звання йому присвоїв своїм Указом  Президент України Володимир Зеленський «за значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров'я, надання кваліфікованої медичної допомоги, рятування життя людей, сумлінну працю та високий професіоналізм».

Також Тарас Савченко вручив почесні грамоти голови облдержадміністрації заступнику директора з медсестринства Сумської центральної міської клінічної лікарні Юлії ІЩЕНКО, завідувачу терапевтичним відділенням Роменської ЦРЛ Наталії СТРИЖАК, завідувачу поліклінічним відділенням Глухівської міської лікарні Ніні ДУБІНІНІЙ, лікарю з функціональної діагностики Обласного діагностичного центру у місті Шостка Валерію КРИСАНОВУ і начальнику управління охорони здоров’я Сумської міської ради Олені ЧУМАЧЕНКО.

 

ДЖЕРЕЛО: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/25261-sumshchyna-vidznachaye-den-medychnoho-pratsivnyka.html