Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СТАН ПЕРЕБІГУ КАМПАНІЇ З ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID-19 В УКРАЇНІ: ВИКОНАННЯ ПЛАНІВ НА 12 ЛИПНЯ 2021 РОКУ (ДАНІ 11 ЛИПНЯ)

Ключовим завданням є виконання встановлених цілей Національного плану, а саме охоплення повним циклом вакцинації не менше 70% дорослого населення до кінця року.

Проміжним завданням для регіонів є поступовий вихід на максимальну щоденну потужність до кінця літа та 30-ї річниці Незалежності України. Цілі для регіонів встановлюються за єдиним принципом – з розрахунку на 100 тисяч населення.

Проте, цільові показники не є обмеженням – роль регіонів-лідерів, які здатні робити щеплення у більш високому темпі та слугувати прикладом для інших регіонів, всіляко підтримується та заохочується. Інформування місцевої влади може здійснюватися щоденно, та містить ключові показники, без детального опису технічних деталей, розподілу на платформи вакцинації, типи вакцин тощо.

ЦІЛІ РЕГІОНІВ демонструються на 21 день та відстежуються щоденно. Задля зручності таблиця цілей регіонів містить дані про фактичну кількість щеплень протягом останніх 7 днів, для того, щоб фахівці та керівники регіонів могли не лише оцінити найближчі плани, а також звернути увагу на минулі темпи вакцинації та звернути увагу на нещодавні тенденції до зростання темпів вакцинації чи їх сповільнення.

Кольори клітинок за минулі дати формуються за принципом «від зеленого до червоного» - від найбільш повно виконаних планів до найменш виконаних у відсотковому співвідношенні з поставленими цілями. 28-денний період (7 минулих днів на 21 майбутній) – це плаваючий період, який буде відповідно зсуватися при оновленні даних. Варто звернути увагу, що цілі встановлюються без урахування особливостей календарного графіку, в тому числі вихідних, свят, публічних подій тощо.

Таким чином, регіони що історично вакцинують менше у вихідні дні, будуть бачити це в таблиці попередніх 7 днів. У такому випадку типовими є 2 стратегії, як відповідати планам – а) вирівнювати темпи вакцинації протягом тижня та не допускати спаду на вихідних (наприклад, за рахунок роботи центрів масової вакцинації, проведення акцій, місцевих стимулів медичним працівникам тощо); б) нарощувати темпи вакцинації в будні дні понад планові для компенсації спаду у вихідні дні).