Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗАКЛИКАЄ ОСВІТЯН ВАКЦИНУВАТИСЬ

До нового навчального року залишилось менше місяця, тож Сергій БУТЕНКО особисто просить всі педагогічні колективи зробити щеплення проти COVID-19, щоб не наражати на небезпеку школярів

«Сьогодні обговорюється на рівні держави питання щодо можливого обмеження функціонування закладів освіти, де буде щеплено менше 80% освітян. Тому що це – діти. А як відомо, штам вірусу Дельта вражає більше дітей, ніж інші відомі раніше штами», – говорив начальник обласного управління охорони здоров’я.

Також Сергій Бутенко закликав пожвавити вакцинацію серед медиків, спеціалістів інших професій, які працюють з людьми. А ще першочергово необхідно здійснити щеплення людям 60+ та тим, хто має супутні патології.

Крім того, за його словами, наразі вакциною PFIZER розпочинають щеплювати дітей з 16 до 18 років. Можуть щеплюватися діти, які виїжджають за кордон, а також ті, хто має супутні хвороби. Також із дозволу батьків задля виїзду за кордон, на лікування за кордон, діти, які мають супутні захворювання і ризики, можуть щеплюватися навіть з 12 років.