Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ГРУПИ ЕКСПЕРТІВ управління охорони здоров’я

ГРУПИ ЕКСПЕРТІВ

управління охорони здоров’я

Сумської обласної державної адміністрації

1

Анестезіологія, дитяча анестезіологія

 

Голова групи експертів:Бережний Сергій Євгенійович, завдувач відділенням анестезіології КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв:Ланін Володимир Веніамінович, лікар-анестезіолог відділення анестезіології КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи:Ланін Володимир Веніамінович, лікар-анестезіолог відділення анестезіології КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв:Гузенко Ярослав Валентинович,лікар-анестезіолог відділення анестезіології КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи за фахом «дитяча анестезіологія»:Голінько Валерій Іванович, завідувач відділенням анестезіології  КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв:Хоменко Олександр Іванович,завідувач відділенням інтенсивної терапії КНП «Дитяча  клінічна лікарня Святої Зінаїди» СМР (за згодою);Лобанов Олександр Олександрович, лікар-анестезіологКНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

2.

Акушерство і гінекологія, гінекологія дитячого та підліткового віку,

генетика медична

 

Голова групи експертів:Краснокутська Вікторія Василівна, медичний директорКНП СОР «ОКПЦ»

Резерв:Нечипоренко Марина Миколаївна, заступник медичного директора КНП СОР «ОКПЦ»

Член експертної групи:Кузьоменська Марина Леонідівна, директорКНП СОР «ОКПЦ»

Резерв:Полуян Людмила Віталіївна,  завідувач відділенням патології вагітних КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» СМР, кмн

Член експертної групи:Терехова Наталія Іванівна – завідувач гінекологічним відділенням КНП СОР «ОКПЦ»

Резерв:Бутенко Ірина Юріївна,  лікар-акушер-гінеколог КНП СОР «ОКПЦ»

Член експертної групи за фахом «дитяча гінекологія»: Гіленко Жанна Онуфріївна – лікар-гінеколог дитячого та підліткового вікуКНП СОР «ОКПЦ»   

Резерв:Калашник Валентина Дмитрівна, лікар-акушер-гінеколог КНП СОР «ОКПЦ»

Член експертної групи за фахом «генетика медична»:Заканавська Вікторія Вікторівна– лікар-генетикКНП СОР «ОКПЦ»

Карпова Валентина Миколаївна, лікар-акушер-гінеколог КНП СОР «ОКПЦ»

3.

Дерматовенерологія, дитяча дерматовенерологія

 

Голова групи експертів: Будніков Юрій В’ячеславович,  директор, КНП СОР «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім.З.Й.Красовицького»

Резерв: Шелест Надія Миколаївна,  заступник медичного директора з дерматології  КНП СОР «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім.З.Й.Красовицького»

Член експертної групи: Шелест Надія Миколаївна заступник медичного директора з дерматології  КНП СОР «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім.З.Й.Красовицького»

Резерв: Яремчук Світлана Василівна, лікар-дерматовенеролог КНП СОР «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім.З.Й.Красовицького»

Член експертної групи за фахом «дитяча дерматовенерологія»: Шевченко Андрій Олександрович, лікар-дерматовенеролог дитячий КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв: Кригіна Марина Іванівна, лікар дерматовенеролог дитячий КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» СМР (за згодою)

4.

Інфекційні хвороби, дитячі інфекційні хвороби,

імунологія, дитяча імунологія

 

Голова групи експертів: Троцька Ірина Олександрівна, заступник директора з медичної частини КНП СОР «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім.З.Й.Красовицького»

Резерв: Рябіченко Володимир Вікторович, завідувач відділенням гепатологі КНП СОР «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім.З.Й.Красовицького»

Член експертної групи: Рябіченко Володимир Вікторович, завідувач відділенням гепатології КНП СОР «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім.З.Й.Красовицького»

Резерв: Кулеш Лариса Петрівна,завідувач паліативного відділення для надання спеціалізованої паліативної допомоги КНП СОР «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім.З.Й.Красовицького»

Член експертної групи за фахом «дитячі інфекційні хвороби»: Шабло Інна Анатоліївна, лікар-інфекціоніст дитячий КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв: Корнієнко Марина Олександрівна, лікар інфекціоніст дитячий КНП «Міська дитяча клінічна лікарні Св.Зінаїди» СМР (за згодою)

Член експертної групи: Бинда Тетяна Парфеніївна, доцент кафедри педіатрії медичного інституту СумДУ (за згодою)

Резерв: Січненко Петро Іванович, доцент кафедр педіатрії медичного інституту СумДУ (за згодою)

Член експертної групи за фахом «імунологія»: Кондратюк Михайло Іванович, лікар імунолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв: Бутко Наталія Дмитрівна, лікар імунолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи за фахом «дитяча імунологія»: Коломієць Ольга Володимирівна, лікар імунолог дитячий КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв: Бабій Алла Олексіївна, лікар імунолог дитячий КНП «Міська дитяча клінічна лікарні Св.Зінаїди» СМР (за згодою)

Член експертної: Чемич Микола Дмитрович, завідувач кафедри інфекційних хвороб медичного інституту СумДУ, професор (за згодою)

Резерв: Малиш Ніна Григорівна, доцент кафедри інфекційних хвороб медичного інституту СумДУ (за згодою)

5

Кардіологія, хірургія серця та магістральних судин,

дитяча кардіоревматологія

 

Голова групи експертів: Марцовенко Ігор Михайлович, КНП СОР «Сумський обласний клінічний кардіологічний диспансер», директор.

Резерв: Богдан Наталія Іванівна, КНП СОР «Сумський обласний клінічний кардіологічний диспансер», медичний директор.

Член експертної групи:Богдан Наталія Іванівна, КНП СОР «Сумський обласний клінічний кардіологічний диспансер», медичний директор. 

Резерв:Колесніченко Інна Петрівна, КНП СОР «Сумський обласний клінічний кардіологічний диспансер», лікар-кардіолог кардіологічного відділення.

Член експертної групи за фахом «дитяча кардіоревматологія»:Журавель Алла Олексіївна, лікар-кардіоревматолог КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв:Одинець Лариса Анатоліївна, лікар-кардіоревматолог КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня» 

Член експертної групи за фахом «хірургія серця та магістральних судин»: Марченко Євгеній Євгенійович, завідувач ЦЕРХ КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв:Корж Антон Олександрович, лікар-хірург ЦЕРХ КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» 

6

Клінічна лабораторна діагностика, лабораторна імунологія

 

Голова групи  експертів: Геращенко Світлана Іванівна, завідувач КДЛ КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань»

Резерв: Мілаш Тамара Андріївна,КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» Біолог КДЛ

Член експертної групи:Коваль Лілія Володимирівна, завідувач КДЛКНП СОР «Обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер»

Резерв:Гусєва Лариса Миколаївна, біолог КНП СОР «Обласна інфекційна клінічна лікарня                                             ім. З.Й.  Красовицького»Біолог 

Член експертної групи:Янка Світлана Миколаївна, завідувач КДЛ КНП СОР «Сумський обласний діагностичний центр» 

Резерв: Товстуха Наталія Володимирівна, завідувач КДЛ КНП «Сумська ЦРКЛ» СРР

Член експертної групи:Крамар Світлана Констянтинівна, завідувач КДЛКНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв:Лазоренко Тетяна Вікторівна,КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня», бактеріолог

Член експертної групи за фахом «бактеріологія»:Ходун  Людмила Іванівна, завідувач бактеріологічної лабораторії КНП СОР «Регіональний клінічний  фтизіопульмонологічний медичний центр» 

Резерв:Бєлай Людмила Володимирівна,завідувач бактеріологічної лабораторії  КНП «Клінічна лікарня №4» СМР

Член експертної групи за фахом «лабораторна імунологія»:Медведєва Ірина Михайлівна, завідувач КДЛКНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Резерв:Прядун Оксана Олександрівна,КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»біолог

7.

Медицина невідкладних станів

 

Голова групи: Александренко Анатолій Васильович,
 директор КНП СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

Резерв: Білоус Галина Василівна,  заступник директора з оперативної роботи КНП СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

Член групи: Білоус Галина Василівна,  
заступник директора з оперативної роботи КНП СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

Резерв: Березовська Світлана Віталіївна, завідуюча навчально-тренувальним відділом КНП СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

Член групи: Новіков Максим Володимирович,

 заступник директора з медичної роботи КНП СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

Резерв: Борисенко Ярослав Володимирович, лікар з медицини невідкладних станів навчально-тренувального відділу КНП СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

8

Онкологія, онкохірургія, онкогінекологія,

дитяча онкологія, гематологія, дитяча гематологія

 

Голова групи експертів: Шевченко Володимир  Володимирович,  директор  КНП СОР «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер»

Резерв: Ващенко Олександр Іванович, заступник директора з медичної частини КНП СОР Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер

Член експертної групи за спеціальністю «онкохірургія»: Нікітін Іван Іванович, завідувач онкоторокальним відділенням КНП СОР Сумський обласний онкологічний диспансер

Резерв: Кадурін Максим Миколайович, лікар-хірург онколог онкоторокального відділення КНП СОР «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер»

Член експертної групи за спеціальністю «онкогінекологія»: Сумцов Дмитро Георгійович, завідувач онкогінекологічним відділенням КНП СОР «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер»

Резерв:Литвенинко Вікторія Леонідівна,  лікар-гінеколог-онколог онкогінекологічного відділення КНП СОР «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер»

Член експертної групи за спеціальністю «гематологія»: Придюк Павло Йосипович,  завідувач гематологічним відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв:Трофімчук Світлана Олексіївна, лікар- гематолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи за спеціальністю «дитяча гематологія»: Никитенко Ліана Кузьмівна, завідувач гематологічним відділенням КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв:Жукова Ніна Іванівна, лікар-гематолог дитячий КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

9

Педіатрія, неонатологія, дитяча алергологія,

дитяча пульмонологія, дитяча гастроентерологія, дитяча неврологія

 

Голова групи експертів: Гапієнко Ольга Іванівна, головний спеціаліст лікувально-профілактичного відділу та фармацевтичного забезпечення  населення управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Резерв: Юсюк Людмила Анатоліївна,  завідувач відділенням інтенсивної  терапії новонароджених  КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Член експертної групи: Сташко Оксана Володимирівна, медичний директор КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв: Оношко Марія Василівна, заступник медичного директора з поліклінічного розділу роботи КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Член експертної групи за фахом «неонатологія»: Юсюк Людмила Анатоліївна, завідувач відділенням інтенсивної  терапії новонароджених  КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв: Голуб Наталія Дмитріївна, завідувач відділенням патології новонароджених та недоношених дітей КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Член експертної групи за фахом «дитяча неврологія»: Рябоконь Наталія Олександрівна, завідувач психоневрологічним відділенням КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв: Вощенко Марина Аркадіївна, лікар-невролог дитячий КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»; 

Член експертної групи за фахом «дитяча алергологія»: Товчигречко Світлана Миколаївна, лікар-алерголог дитячий  КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв: Люлько Наталія Володимирівна,  лікар- алерголог дитячий КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Член експертної групи за фахом «дитяча пульмонологія»: Люлько  Наталія  Володимирівна, лікар-        пульмонолог  дитячий КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв: Коломієць Ольга Володимирівна,  лікар-пульмонолог  дитячий  КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Член експертної групи: Попов Сергій Віталійович, професор кафедри педіатрії медичного інституту Сумського державного університету (за згодою)

Резерв: Бинда Тетяна Порфеніївна, доцент кафедри педіатрії медичного інституту Сумського державного університету (за згодою)

Член експертної групи: Бугаєнко Вікторія Олександрівна, медичний директор КНП «Дитяча клінічна лікарня Св.Зінаїди» СМР

Резерв: Спічакова Наталія Миколаївна, заступник директораКНП «Дитяча клінічна лікарня Св.Зінаїди» СМР

Член експертної групи за фахом «дитяча гастроентерологія»: Демченко Тетяна Григорівна, лікар-гастроентеролог дитячий  КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв: Северіна Олена Сергіївна, лікар-гастроентеролог дитячий КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

10

Патологічна анатомія, судово-медична експертиза,

дитяча патологічна анатомія

 

Голова групи експертів: Новіков Михайло Юрійович, начальник ОКЗ «Сумське обласне бюро судово-медичної експертизи»  СОР

Резерв: Слісаренко  Олександр Володимирович, заступник  начальника ОКЗ «Сумське обласне бюро судово-медичної експертизи»  СОР

Член експертної групи з патологічної анатомії:Попов Петро Євгенович, завідувач патологоанатомічним відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв:Сущенко Світлана Миколаївна, лікар-патологоанатом КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи за фахом «дитяча патологічна анатомія»: Кузьмінов Павло Олександрович, лікар-патологоанатом дитячий КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня».

 

11

Психічне здоров’я

 

Голова групи експертів:Злиденний Тарас Володимирович, директор КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань»

Резерв:Бистрова Тетяна Мико-лаївна, медичний директор КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань»

Член експертної групи з наркології:Бистрова Тетяна Миколаївна, медичний директор КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань»

Резерв:Чугай Світлана Дмитрівна, завідувач наркологічного відділення КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань»

Член експертної групи з психіатрії:Мудренко Ірина Григорівна, доцент кафедри нейрохірургії та неврології з курсом психіатрії медичного інституту Сумського державного університету (за згодою)

резерв:Драч Ігор Іванович, медичний директор КНП СОР«Обласна клінічна спеціалізована лікарня»

Член експертної групи з психіатрії:Шуляк Галина Іванівна,  директор КНП СОР «Обласна спеціалізована лікарня у м. Глухів»

резерв: Скрипник Євген Васильович,  медичний директор КНП СОР «Обласна спеціалізована лікарня у м. Глухів»

Член експертної групи з судово-психіатричної експертизи:Одарченко Оксана Петрівна,  судово-психіатричний експерт КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань»

резерв: Бондаренко Катерина Юріївна. завідувач психіатричного відділення № 1 КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань»

Член експертної групи за фахом  «дитяча психіатрія»: Рябоконь Наталія Олександрівна, завідувач психоневрологічним відділенням КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв:Дерев’янко Юлія Олегівна, лікар-психіатр дитячий КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня» 

Член експертної групи з психотерапії:Малишева Дар’я Сергіївна,  лікар-психотерапевт КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань»

Резерв:Гегешко Віталій Васильович, лікар-нарколог  КНП СОР               «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань»

Член експертної групи з психології та логопедії:Гегешко Віталій Васильович, лікар-нарколог  КНП СОР               «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань»

 

Член експертної групи з сексопатології: Мірошниченко Андрій Валерійович, лікар-сексопатолог КНП СОР «Обласний клінічний перинатальний центр»

 

12

Радіологія, УЗД, променева терапія, рентгенологія

 

Голова групи експертів Жданов Ярослав Олегович, директор КНП СОР «Сумський обласний діагностичний центр»

Резерв Осадча Алла Василівна, в.о.завідувачки рентгенівського відділення КНП СОР «Сумський обласний діагностичний центр»

Член експертної групи з ультразвукової діагностики:Ульяніч Валентина Володимирівна, завідувачка рентгенівським відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв:Деркач Тетяна Миколаївна, КНП СОР «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер», завідувачка рентгенівським відділенням

Член експертної групи з променевої терапії: Колпаков Олексій Євгенійович, завідувач блоком променевої терапії відділення променевої терапії №2 КНП СОР «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер».

Резерв:Іконописцев Олександр Євгенійович, завідувач відділенням променевої терапії №1 КНП СОР «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер».

13

Стоматологія

 

Голова групи експертів: Савченко Володимир Віталійович, директор КНП СОР  «Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка», к.м.н.

Резерв: Полякова Інна Сергіївна, заступник директора з медичної частини КНП СОР «Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка»

Член експертної групи з відповідної спеціальності: Полякова Інна Сергіївна, заступник директора з медичної частини КНП СОР «Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка»

Резерв: Іванюк Олександр Сергійович, завідувач стоматологічного відділення №1 КНП СОР  «Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка»

Член експертної групи з відповідної спеціальності: Максименко Артур Євгеньович, лікар – стоматолог – ортопед Сумської обласної клінічної поліклініки

Резерв: Черевко Віталій Вікторович, лікар – стоматолог – ортопед Сумської обласної клінічної поліклініки

Член експертної групи з відповідної спеціальності: Ткаченко Артем Сергійович, лікар – стоматолог – хірург КНП СОР «Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка»

Резерв: Колесніченко Максим Олександрович, лікар – стоматолог – хірург  КНП СОР  «Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка»

Член експертної групи з відповідної спеціальності: Смірнова Галина Олегівна, лікар – стоматолог – дитячий КНП СОР  «Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка»

Резерв: Абрамець Світлана Миколаївна, лікар – стоматолог – дитячий  КНП СОР  «Сумськаобласна клінічна стоматологічна поліклініка»

14

Терапія, загальна практика-сімейна медицина, алергологія, пульмонологія, гастроентерологія, ревматологія, неврологія, фізіотерапія, функціональна діагностика, професійна патологія

 

Голова групи експертів: Нікуєнко Світлана Олександрівна, головний спеціаліст лікувально-профілактичного відділу та фармацевтичного забезпечення  населення управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Резерв: Савенко Інесса Іванівна, директор КНП СОР «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни 

Член експертної групи за спеціальністю «алергологія»: Гуйва Тетяна Олександрівна, лікар-алерголог КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Резерв: Чередниченко Наталія Анатоліївна , лікар алерголог, завідувач пульмонологічним відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Член експертної групи за фахом «пульмонологія»: Чередниченко Наталія Анатоліївна, завідувач пульмонологічним відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Резерв: Гуйва Тетяна Олександрівна, лікар-пульмонолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Член експертної групи за фахом «неврологія»: Джепа Наталія Володимирівна, лікар-невропатолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Резерв: Джепа Володимир Володимирович, лікар-невропатолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня». 

Член експертної групи за фахом «гастроентерологія»: Прокопішек Марина Володимирівна, завідувач гастроентерологічним відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Резерв: Колесник Тетяна Петрівна, лікар-гастроентеролог КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Член експертної групи за фахом «фізіотерапія», «реабілітаційна медицини»: Олійниченко Ніна Євгеніївна, завідувач фізіотерапевтичним відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Резерв: Лаврик Світлана Євгенівна, лікар фізіотерапевичого відділення КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Член експертної групи за фахом «професійна патологія»: Азарова Олена Петрівна, заступник головного лікаря КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Резерв: Гречаненко Олена Сергіівна, лікар-профпатолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Член експертної групи за фахом «амбулаторно поліклінічна допомога»: Азарова Олена Петрівна, заступник головного лікаря КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Резерв: Мальована Наталія Олексіївна, заступник головного лікаря КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Член експертної групи за фахом «ревматологія Логоша Надія Іванівна , завідувач ревматологічним відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Резерв:, Бутенко Олексій Олексійович, лікар-ревматолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Член експертної групи за фахом «дієтологія»: Калашник Тамара Миколаївна, лікар-дієтолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Резерв: Бараннік Галина Анатолдіівна,  КНП «Міська клінічна лікарня № 5» СМР (за згодою)

Член експертної групи з тимчасової втрати працездатності: Мальована Наталія Олексіївна, заступник головного лікаря КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Резерв: Азарова Олена Петрівна, заступник головного лікаря КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

Член експертної групи за фахом «лікувальна фізкультура та спортивна медицина»: Лукаш Максим Леонідович, КНП СОР «Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер», завідувач відділення спортивної медицини   

Резерв:Гудакова Олена Семенівна, КНП СОР «Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер», лікар зі спортивної медицини

Член експертної групи з медико-соціальної експертизи: П’янтківська Валентина Миколаївна, головний лікар-експерт КЗ СОР Сумський обласний Центру медико-соціальної експертизи

Резерв:Бєлан Любов Миколаївна,  завідувач кабінетом статистики КЗ СОР Сумський обласний Центру медико-соціальної експертизи

Член експертної групи за фахом «функціональна діагностика»:Подоляка Наталія Олександрівна, лікар з функціональної діагностики КНП СОР «Сумський обласний діагностичний центр» 

Резерв: Бакланова Наталя Миколаївна в.о. зав. відділення функціональнї діагностики КНП СОР «Сумська обласна клінічна  лікарня»

15

Ендокринологія, дитяча ендокринологія

 

Голова групи експертів: Співак Жанна Сергіївна – завідувач ендокринологічним відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв: Хом’як Наталія Андріївна, лікар-ендокринолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» 

Член експертної групи за спеціальністю «дитяча ендокринологія»: Радченко Ірина Петрівна, лікар-ендокриноголог дитячий КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв: Желєзна Тетяна Олександрівна, лікар-ендокринолог дитячий КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

16

Фтизіатрія, дитяча фтизіатрія

 

Голова групи експертів:Гонтаровська Тетяна Григорівна, КНП СОР «Регіональний клінічний фтизіопульмонологічний медичний центр», завідувач диспансерним відділенням діагностики та верифікації туберкульозу

Резерв:Олещенко Віталій Олександрович, КНП СОР «Регіональний клінічний фтизіопульмонологічний медичний центр», медичний директор

Член експертної групи за фахом «дитяча фтизіатрія»:Біловоленко Наталія Олександрівна, КНП СОР «Регіональний клінічний фтизіопульмонологічний медичний центр», лікар-фтизіатр дитячий

Резерв:Глиненко Валентина Вікторівна, КНП СОР «Регіональний клінічний фтизіопульмонологічний медичний центр», завідуюча відділенням легеневого туберкульозу № 2

17

Нефрологія, дитяча нефрологія

 

Голова групи експертів: Кригін Віктор Ілліч, завідувач нефрологічним відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв: Волошина Вікторія Геннадіївна, завідувач відділенням гемодіалізу КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи: Волошина Вікторія Геннадіївна, завідувач відділенням гемодіалізу КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв: Васильєва Яна Володимирівна, лікар-нефролог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» 

Член експертної групи за спеціальністю «дитяча нефрологія»: Богород Олена Василівна , лікар-нефролог дитячий КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв: Приходько Наталія Олександрівна, лікар-нефролог дитячий  КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

18

Паліативна та хоспісна допомога

 

Голова групи експертів: Чернишева Світлана Олександрівна, медичний директор КНП СОР «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення»

Резерв: Рева Віктор Миколайович, директор КНП СОР «Обласний центр паліативної медичноїдопомоги»

Член експертної групи: Корольчук Софія Дмитрівна, завідувач ВАІТ КНП СОР «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни»

Резерв: Заєць Галина Вікторівна, Завідувач поліклінічного відділення  КНПКНП СОР «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни»

19

Хірургія, дитяча хірургія,  нейрохірургія, дитяча нейрохірургія, ортопедія і травматологія, дитяча ортопедія і травматологія, торакальна хірургія, судинна хірургія, комбустіологія, ендоскопія, отоларингологія, дитяча отоларингологія, офтальмологія, дитяча офтальмологія, урологія, дитяча урологія

 

Голова групи експертів: Кобилецький Сергій Миколайович, лікар-хірург КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня», к.м.н.

Резерв:Кобилецький Микола Михайлович , лікар-хірург КНП СОР «СОКЛ», к.м.н.Валюх Сергій Васильович,  лікар-хірург КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи: Кобилецький Микола Михайлович, лікар-хірург КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня», к.м.н.

Резерв:Валюх Сергій Васильович, лікар-хірург КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи за спеціальністю «нейрохірургія»: Дмитренко Олександр Петрович, завідувач нейрохірургічним відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв:Лохоня Микола Петрович, лікар-нейрохірург КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи за спеціальністю «дитяча нейрохірургія»: Кмита Олексій Петрович – лікар- нейрохірург дитячий КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

 

Член експертної групи за спеціальністю «ортопедія і травматологія»: Яковенчук Микола Тимофійович, лікар-ортопед-травматолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв:Яковенчук  Наталія Миколаївна, завідувач відділенням ортопедії та травматології КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групизаспеціальністю «дитяча ортопедія та травматологія»: Бабич Володимир Андрійович,  завідувач ортопедичним відділенням КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв:Рябоконь Сергій Володимирович, лікар дитячий ортопед-травматолог   КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Член експертної групизаспеціальністю «торакальна хірургія»: Голубничий Станіслав Олександрович  – завідувач торакальним відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв:Кальченко Михайло Вікторович, лікар-хірург торакальний КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи за спеціальністю «отоларингологія»: Ситник Валентина Іванівна –завідувач отоларингологічним відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв: Кірічок Денис Валерійович , лікар-отоларинголог  КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групизаспеціальністю «дитяча отоларингологія»: Жукова Валентина Іванівна, завідувач отоларингологічним відділенням КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв:Лазоренко Марина Генадіївна, лікар дитячий отоларинголог КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Член експертної групизаспеціальністю «офтальмологія»: Грицай Лариса Вісилівна, завідувач відділенням мікрохірургії ока КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв:Ломова Алла Георгиевна, лікар-офтальмолог  КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групизаспеціальністю «дитяча офтальмологія»: Сумцова Ірина Георгіївна, завідувач офтальмологічним відділенням КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв:Шкатула Лариса Євгенієвна, лікар дитячий офтальмолог  КНП СОР   «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Член експертної групиза спеціальністю «сурдологія»: Вегера Олександра Петрівна, лікар-сурдолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв:Алексієнко Ірина Сергіївна, лікар-сурдолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групиза спеціальністю «урологія»: Колісниченко Андрій Сергійович –завідувач урологічним відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв:Пилипець Олександр Леонідович  – лікар-уролог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи заспеціальністю «дитяча урологія»: Бєляєв Федір Валерійович , лікар-уролог дитячий КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв: Шевченко Юрій Олександрович, лікар  уролог дитячий  КНП СОР   «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Член експертної групиза спеціальністю «дитяча хірургія»: Дорошенко Володимир Васильович, завідувач хірургічним відділенням КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Резерв:Бульченко Олександр Миколайович, лікар-хірург дитячий  КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Член експертної групи за спеціальністю «судинна хірургія»: Сафонов Олександр Ілліч, завідувач судинним відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв:Тимохін Анатолій Олександрович, лікар судинний хірург КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи заспеціальністю «комбустіологія»: Бахмут Валерій Анатолійович , завідувач комбустіологічним відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв:Ясніковський Олег Михайлович,  лікар-комбустіолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи за спеціальністю «проктологія»: Провозьон Роман Євгенович, лікар-проктолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв:Цигикал Руслан Миколайович, лікар-проктолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

20

Трансплантологія

 

Голова групи експертів: Кобилецький Сергій Миколайович, головний хірург області – голова групи

Резерв:Валюх Сергій Васильович, лікар-хірург КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи: Поляков Микола Миколайович, лікар-трансплантолог  КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

 

Член експертної групи: Колісниченко Андрій Сергійович – завідувач урологічним відділенням КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв: Ященко Анатолій Олександрович - лікар-уролог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи: Бережний Сергій Євгенович - завідувач відділенням інтенсивної терапії, анестезіології та реанімації  КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв: Співак Олександр Петрович,   лікар-анестезіолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи: Гузенко Ярослав Валентинович,  лікар-анестезіолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв: Охріменко Олександр Альбертович, лікар-анестезіолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи: Кригін Віктор Ілліч, завідувач відділенням нефрології КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Резерв: Васильєва Яна Володимирівна – лікар-нефролог  КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

21

Епідеміологія, загальна гігієна, гігієна дітей та підлітків,

гігієна праці, гігієна харчування, комунальна гігієна, вірусологія

 

Голова групи експертів: Зайцева Галина Сергіївна, заступник генеральногодиректораДУ «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

Резерв: Христенко Галина Іванівналікар-епідеміологДУ «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

Член експертної групи, фахівець з питань епідеміології, Христенко Галина Іванівналікар-епідеміологДУ «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

Резерв: Силкіна Лариса Пилипівна, завідувачка відділення епідеміологічного нагляду (спостережень) та профілактики неінфекційних захворювань ДУ «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

Член експертної групи, фахівець з питань загальної гігієни, гігієни дітей та підлітків, гігієни праці, гігієни харчування, комунальної гігієни: Силкіна Лариса Пилипівна, завідувачка відділення епідеміологічного нагляду (спостережень) та профілактики неінфекційних захворювань ДУ «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

 Резерв: Чіванова Ганна Олексіївна, лікар-епідеміолог КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»

Член експертної групи, фахівець з питань ВІЛ-інфекції/ СНІДу:Панасенко Лариса Миколаївна, заступник медичного директора з питань профілактики і боротьби зі СНІДомКНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціальнонебезпечних захворювань»

Резерв: Грабовий Сергій Леонідович, лікар-епідеміологКНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціальнонебезпечних захворювань»

Член експертної групи, фахівець з питань мікробіології:Габелюк Тетяна Сергіївна,  завідувач мікробіологічною лабораторією ДУ «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

Член експертної групи, фахівець з питань вірусології:Хатинська Жанна Володимирівна,  завідувач вірусологічною лабораторією ДУ «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

22

Медсестринство

 

Голова групи експертів:Приходько Любов Володимирівна, завідувач відділенням післядипломної освіти молодших медичних та фармацевтичних спеціалістів комунального   закладу Сумської обласної ради «Сумський фаховий медичний коледж».

Резерв: Маловічко Ірина Вікторівна, спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги та фармацевтичного забезпечення населення

Член експертної групи: Маловічко Ірина Вікторівна, спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги та фармацевтичного забезпечення населення

Резерв: Нікуєнко   Наталія Миколаївна, заступник медичного директора з медсестринства КНП СОР «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматовенерології  ім.З.Й.Красовицького»

Член експертної групи: Козинець Людмила Іванівна, головна сестра медична КНП «Клінічна лікарня №5» СМР 

Резерв: Забара Ірина Анатоліївна –головна  сестра медична КНП СОР «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни»

Член експертної групи:  Лобода Алла Віталіївна головна сестра медична  КНП СОР «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер». 

Резерв: Литвинова Вікторія Вікторівна – заступник медичного директора з медсестринства  КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань»