Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ЩЕПЛЕНО МАЙЖЕ 20 ТИСЯЧ ОСІБ

Як повідомила під час брифінгу заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Галина ХОМЕТА, ситуація щодо коронавірусної інфекції поступово починає погіршуватись, тому особливу увагу в області приділяють активізації щеплень, а особливо тих людей, які перебувають у великих колективах, в тому числі закладах освіти

«На Сумщині в закладах освіти щеплено 19508 осіб, це 53,7% від загальної кількості цих працівників», – зазначила Галина Хомета.

За її словами, школи, які досягнуть більше 80% щеплення своїх працівників, працюватимуть і в «жовтій» карантинній зоні. Ті ж заклади, де відсоток буде меншим, будуть вимушені піти на онлайн-навчання.

Як повідомила начальник управління освіти і науки Сумської міської ради Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО, в Сумах 82% працівників освітньої галузі вже вакциновано.

«Ми перейшли поріг «80%», а отже плануємо, що в понеділок працюватимемо в повному складі, як у шкільних, так в дошкільних закладах, – говорила вона. – Крім того, на сьогодні-завтра у нас заплановано вакцинувати понад 300 осіб. Тож ми маємо подякувати усім педагогам і працівникам дошкільних закладів Сум за їх свідому позицію».

Серед кращих закладів у Сумах Антоніна Данильченко назвала Сумські ЗОШ № 4, 5, 8, 10, 11, 12. У цих школах вакциновано більше 90% педагогічного колективу.

«Наші працівники почали активно щеплюватися із червня, щоб безпечно увійти в новий навчальний рік, – розповіла директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 8 Ніна ЩЕРБАНЬ. – На сьогодні школа досягла показника 88% і ми не збираємось на цьому зупинятися. Як керівник я спокійна, що наша школа стовідсотково буде працювати і в «жовтій», і в «помаранчевій» зонах».

Ніна Щербань звернулася до батьків та дітей всіх навчальних закладів, щоб вони також дуже свідомо ставились до власного здоров’я і не нехтували правилами безпеки не лише в школі, а й поза її межами. Крім того, батьки мають за перших ознак хвороби залишити дитину вдома і зателефонувати сімейному лікарю.