Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

КАМПАНІЮ З ВАКЦИНАЦІЇ НА СУМЩИНІ НЕОБХІДНО АКТИВІЗУВАТИ, АДЖЕ КІЛЬКІСТЬ ХВОРИХ НА COVID-19 ЩОДНЯ ЗРОСТАЄ

На цьому під час робочої наради в Роменському районі наголошували заступник голови Сумської облдержадміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО та заступник начальника управління охорони здоров’я Галина ХОМЕТА

За дорученням голови облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО Вячеслав Печененко повідомив керівникам громад району та освітянам, що вони мають активніше проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності щеплення проти COVID-19. А особливо педагогічні колективи, адже школи не мають стати місцем поширення коронавірусної інфекції.

«Ми маємо зробити все необхідне, щоб навчальні заклади працювали. Адже онлайн-навчання дітей відразу ж відіб’ється на наших жителях, це буде додатковий клопіт. Адже батьки не знатимуть, на кого їм залишити дітей, поки вони працюють, дехто змушений буде залишатися вдома, відпрошуватися з роботи, брати відпустки. Та й діти гірше навчаються вдома А їм же здавати ЗНО, випускникам вступати до вишів. Тому ми маємо провести всі організаційні заходи, щоб наші навчальні заклади працювали, діти ходили в школу, а не переходили на дистанційну форму навчання, – зазначив Вячеслав Печененко. – Вакцин зараз достатньо. Тому маємо убезпечити себе і своїх дітей».

Галина Хомета під час наради додала, що з кожним днем ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції в області погіршується.

«Лише за вчора ми виявили 113 нових випадків COVID-19. У лікарнях області  на ранок сьогодні знаходиться 190 осіб: 160 з підтвердженою коронавірусною інфекцією і 30 осіб із підозрою, – розповіла вона. – Тож необхідно  активізовувати вакцинальну кампанію, поки ще не пізно. Для того, щоб отримати нормальний колективний імунітет необхідно, щоб хоча б 70-80% населення були щеплені».

Заступник начальника управління охорони здоров’я наголосила, що вакцинація не запобігає інфікуванню коронавірусною інфекцією, але значною мірою полегшує перебіг захворювання і попереджає смертність від цього захворювання.

ДЖЕРЕЛО: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/26408-kampaniyu-z-vaktsynatsiyi-na-sumshchyni-neobkhidno-aktyvizuvaty-adzhe-kilkist-khvorykh-na-covid-19-shchodnya-zrostaye.html