Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

КОНОТОПСЬКА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА ТА ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК БУДУТЬ УВЕДЕНІ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ У ЦЬОМУ РОЦІ

Про це начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО повідомив у «прямому ефірі» обласного телебачення

За словами посадовця, управлінням охорони здоров’я спільно з керівництвом облдержадміністрації детально проаналізовано ситуацію щодо тих медичних закладів, які знаходяться на завершальному етапі будівництва. Йдеться про Конотопський пологовий будинок і дитячу поліклініку, Великописарівську та Охтирську центральні районні лікарні та обласний психоневрологічний диспансер у Сумах.

«Для завершення медичних об’єктів у Конотопі не вистачає 13 мільйонів гривень. Ці кошти будуть виділені з Державного фонду розвитку», – зазначив Сергій Бутенко.

Будівництво обласного психоневрологічного диспансеру виконано на 80%. Наразі введена в експлуатацію поліклініка з диспансерним відділенням та діагностичним центром. Добудови потребує стаціонар.

«Важливо докласти максимум зусиль, аби завершити добудову медичних закладів, що покращить якість та своєчасність надання медичної допомоги жителям Сумщини», – підкреслив начальник управління охорони здоров’я.