Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ЩОДО СТВОРЕННЯ СУЧАСНОГО ОНКОЛОГІЧНОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ В ОБЛАСТІ

Участь у підписанні Меморандуму взяли голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, голова обласної ради Віктор ФЕДОРЧЕНКО та Сумський міський голова Олександр ЛИСЕНКО

Питання створення сучасного онкологічного медичного центру на Сумщині уже давно назріло. Адже в області щороку вперше реєструється близько 4,5 тис. нових випадків злоякісних новоутворень та помирає близько 2 тис. хворих. Наразі на Сумщині проживає близько 37 тис. осіб, яким встановлено онкологічне захворювання. Ці люди мають отримувати якісну медичну допомогу. Тому обласна державна адміністрація, обласна рада та міська рада об’єднали свої зусилля, щоб реалізувати цей проект в області.

«Цей Меморандум – не просто договір про наміри, це конкретна робота, яку ми спільно виконуємо вже сьогодні. І наразі зроблений перший крок – в рамках Програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» практично виконана термомодернізація головного корпусу онкодиспансеру, – розповів Дмитро Живицький. – Також разом із Віктором Федорченком та народними депутатами від Сумщини обговорили цими вихідними з Міністром охорони здоров’я України Віктором ЛЯШКОМ під час його робочої поїздки в нашу область питання забезпечення онкодиспансеру дороговартісним обладнанням. І наразі управління охорони здоров’я готує лист в МОЗ щодо потреби в медичному сучасному обладнанні не лише для онкодиспансеру, а й інших лікарень області».

Голова облдержадміністрації наголосив, що це лише перші кроки в цьому напрямку. Кінцева мета – створення закладу європейського рівня, який буде обладнаний за останніми вимогами і стандартами.

«Плануємо будувати новий корпус, розбити парк, щоб обстановка в закладі сприяла одужанню пацієнтів. Отримати нове сучасне обладнання, – зазначив Дмитро Живицький. – А цей Меморандум дозволить акумулювати не лише кошти для цього, а й інші ресурси. Мета амбітна – зможемо її досягти лише разом. Запрошуємо бізнес долучатися до нашої співпраці».

ДЖЕРЕЛО: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/26467-na-sumshchyni-pidpysaly-memorandum-pro-spivpratsyu-shchodo-stvorennya-suchasnoho-onkolohichnoho-medychnoho-tsentru-v-oblasti.html