Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

У ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДКРИЛИ ПРИМІЩЕННЯ СТАНЦІЇ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІСЛЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ

Оновлене приміщення станції оглянув в рамках робочої поїздки в Шосткинський район голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

«Ми розуміємо, що надання екстреної медичної допомоги на Сумщині на найвищому рівні. Це підтверджують і міжнародні та всеукраїнські змагання, з яких саме наші бригади екстреної допомоги привозять перші місця. У вас висококваліфікований персонал, і зараз ми відкриваємо після капітального ремонту приміщення станції в Шостці, а після реконструкції – гараж та його допоміжні приміщення», − зазначив Дмитро Живицький.

За короткий відрізок часу у приміщенні станції було виконано значний обсяг робіт. Здійснено зовнішнє утеплення стін приміщення, відремонтовано дах, зроблено навіс над входом і гарний ґанок; усередині замінено електропроводку, пошпакльовано стіни, зроблено навісну стелю, капітально відремонтовано санвузол.

А ще виконано додатковий вхід для бригад, які повертаються з виклику до хворих на СOVID-19, облаштовано спеціальне приміщення, де відбувається обробка та знезараження спецодягу медичних працівників. Окрім цього, упорядковано прилеглу до Станції територію.

Неподалік від станції знаходяться гараж і його допоміжні приміщення, де було проведено справжню реконструкцію. У гаражі зроблено двоє високих воріт – для в’їзду сучасних автомобілів.

Крім того, Шосткинська центральна районна лікарня виділила Станції допоміжні приміщення, які переобладнали під кімнати для водіїв, а також склад для зберігання медикаментів. Центр придбав ліжка та індивідуальні шафи для кожного водія. Тепер вони в очікуванні нового виклику зможуть перепочити у комфортних умовах.

«Загальна вартість усіх робіт – більше 4 мільйонів гривень. Виконані вони за кошти, отримані від господарської діяльності комунального некомерційного підприємства. Тобто завдяки медичній реформі заклади мають можливість не лише платити високу зарплату персоналу, а й залишати кошти для осучаснення приміщень, придбання нового обладнання, автомобілів. До цієї роботи долучається і місцева влада та спонсори. Усі разом ми робимо все можливе, щоб жителі області отримували оперативну і якісну екстрену допомогу», − наголосив Дмитро Живицький.