Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ВЖЕ 30 ГРОМАД ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТИЖНЕВИКАХ ВАКЦИНАЦІЇ

Про результати проведення тижневиків громад повідомив під час брифінгу голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

«Щотижня у прицільний фокус беруться 10 громад, де активізується робота для максимального залучення населення до щеплень, – зазначив Дмитро Живицький. – Наразі в тижнях вакцинації взяли участь 30 громад Сумського, Охтирського та Конотопського районів. Досвід свідчить про ефективність такої практики. Так, обсяг вакцинації у таких громадах підвищується на 2-6%. На жаль, не всі громади з усією серйозністю та відповідальністю поставилися до проведення на своїй території цих тижневиків. Особливо це стосується роботи центрів та пунктів вакцинації на вихідних».

За словами голови облдержадміністрації, успішно працювали Нижньосироватська, Чернеччинська, Дубов’язівська, Попівська, Бочечківська, Кролевецька громади.

Серед громад-аутсайдерів Білопільська, Краснопільська, Миропільска, Лебединська, Охтирська, Чупахівська, Грунська, Кириківська, Тростянецька, Боромлянська громади.

«Вся область продовжує працювати над збільшенням відсотка вакцинації. Ми розуміємо, що вакцинація – це єдиний спосіб захиститися, адже навіть у випадку інфікування вакциновані переносять хворобу легше, – Але мене мене турбує Охтирський район. У цьому районі найнижчий відсоток охоплення щепленнями – 25,63%. І ми бачимо, що й під час тижневика громад цей відсоток не підвищився», – зазначив Дмитро Живицький.

Довідково. На сьогодні рівень вакцинації на Сумщині становить 43,4%. Станом на 25 листопада щепилось 385 429 осіб, у тому числі 308 448 – двома дозами (34,7 % дорослого населення). Всього в області зроблено 693 877 щеплень.

Найвищий відсоток охоплення щепленнями по Сумському району – 36,83%. Найнижчий – Охтирський район – 25,63%.

Держава забезпечила вибір вакцини, розроблено також варіанти їх комбінації в індивідуальних випадках. Всі вакцини COMIRNATY™, ASTRAZENECA, MODERNA, СORONAVAC на Сумщині є в достатній кількості.

В області працює 148 пунктів щеплення, діє 17 масової вакцинації, наявні 32 мобільні бригади для проведення щеплень.