Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

РОЗРОБЛЕНО ПОРЯДОК ПЕРЕВОДУ УЧАСНИКІВ АТО З ВІДОМЧИХ ГОСПІТАЛІВ ДО ГОСПІТАЛІВ, ПІДПОРЯДКОВАНИХ МОЗ УКРАЇНИ

З метою інформування поранених учасників АТО про можливості подальшого лікування та реабілітації після інтенсивної терапії, в Міністерстві охорони здоров’я розробили документ, що регламентує порядок направлення (переводу) поранених з відомчих госпіталів до госпіталів, підпорядкованих МОЗ України.

За словами в.о. Міністра охорони здоров’я України Василя Лазоришинця, військовослужбовці, які зараз захищають державу, не повинні поневірятись між медичними закладами, а мають відразу продовжувати реабілітацію у госпіталях МОЗ. 

В документі, зокрема, зазначається, що особи, які визначені пунктом 19 ст. 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» направляються відомчими закладами охорони здоров’я на лікування та реабілітацію до територіальних госпіталів ветеранів війни, до Українського госпіталю для воїнів-інтернаціоналістів «Лісова поляна» та до Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни за наявності наступного переліку документів:

• направлення на лікування та реабілітацію в госпіталь;

• виписного (перевідного) епікрізу;

• постанови військово-лікарської комісії (ВЛК);

• документу, що посвідчує особу військовозобов’язаного.

Направлення на переведення військовослужбовця може надати військовий комісар, військовий заклад охорони здоров’я або командир військової частини. У свою чергу, постанова військово-лікарської комісії містить: витяг з протоколу засідання ВЛК; свідоцтво про хворобу; довідку ВЛК.

Окрім військовослужбовців, реабілітацію у госпіталях, підпорядкованих МОЗ України, можуть проходити і працівники підприємств, установ, організацій, які залучалися та брали безпосередню участь в районах проведення АТО, та яким, відповідно до законодавства, надано статус учасника бойових дій. Ця категорія пацієнтів направляється до територіальних госпіталів закладами охорони здоров’я загальної мережі, а до Українського госпіталю для воїнів-інтернаціоналістів «Лісова поляна» та до Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни лікувально-відбірковими комісіями обласних госпіталів ветеранів війни.

Прес-служба МОЗ України